AB-rent


FACEBOOK


TWITTER


INFORMACJE:


WWW: https://www.ab-rent.pl/

Telefon:

Miejscowość: Wrocław

Adres: Sycowska 13

Kod pocztowy: 51-319

Źródła: https://www.ab-rent.pl/pl/oddzial/poznan


Dodano: 2021-08-26


Wynajem długoterminowy samochodów poznań | http://www.ab-rent.pl/


Długoterminowy wynajem pojazdów to coraz popularniejsza usługa wiążąca się z licznymi korzyściami. Przede wszystkim profesjonalne wypożyczalnie dbające o swój wizerunek oferują wyłącznie najlepsze samochody, które zachwycają nienagannym wyglądem oraz dodatkowymi funkcjami i praktycznym wyposażeniem. Klienci chwalą sobie przede wszystkim nawigacje GPS nieocenione podczas poruszania się po zupełnie obcych miastach, kamery, czujniki parkowania czy systemy klimatyzacji, które są regularnie odgrzybiane.

Usługa ta daje szansę korzystania z wybranych modeli pojazdów przez czas określony w podpisywanej przez obie strony umowie. W tym przypadku płatność jest realizowana w formie comiesięcznych rat, co ułatwia planowanie wydatków. Niejednokrotnie zdarza się, że klienci są zwolnieni z uiszczania opłat początkowych. Doceniają to szczególnie osoby pozbawione wkładu własnego. Wynajmem interesują się przedsiębiorcy chcący rozbudować flotę pojazdów o coraz to nowsze modele.

Wypożyczenie auta jest bardziej opłacalne w porównaniu do leasingu, który wpływa na zdolność kredytową. Ta forma dzierżawy samochodu nie wiąże się z żadnymi ukrytymi opłatami. Podstawą jego udostępnienia jest podpisanie umowy, w której znajdują się informacje na temat wysokości rat, rodzaju wypożyczanych pojazdów, ich przebiegu oraz tego, kto ponosi koszty dotyczące serwisowania. Usługa ta rekomendowana jest właścicielom firm kurierskich, przeprowadzkowych oraz takich, których podstawą działalności jest duża mobilność.

Opisywane rozwiązanie nie wiąże się z ryzykiem spadku wartości aut, dzięki czemu klienci nie są stratni. Długoterminowy wynajem samochodów w Poznaniu proponuje przedsiębiorstwo AB-Rent dysponujące nowoczesnymi i zadbanymi autami w nienagannym stanie technicznym. Po zakończonej usłudze wypożyczane pojazdy są zwracane, choć część firm daje możliwość ich wykupienia. Klienci cenią sobie korzyści podatkowe wynikające z wynajmu, dostęp do wielu pojazdów oraz fakt, że ewentualne naprawy czy wymiana opon lub zużytych części leżą po stronie właścicieli wypożyczalni.WYSTAW OPINIE:
Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Autor: Ada Mazurek