Agromika Michał Kiciński


FACEBOOK


TWITTER

INFORMACJE:


WWW: https://opryski.com

Telefon: 795 492 446

Miejscowość: Bedlno

Adres: Pniewo 80b

Kod pocztowy: 99-311

Źródła: https://opryski.com/fungicydy/1/full


Dodano: 2023-03-17


Fungicydy ze sklepu agromika - na co zwrócić uwagę przy wyborze?


Wybór właściwych środków ochrony roślin jest kluczowy w kontekście osiągnięcia oczekiwanych plonów. Jednym z największych zagrożeń są choroby wywoływane przez grzyby. Rozwiązanie to fungicydy ze sklepu agromika. Szeroka gama preparatów stanowi propozycję dla najbardziej wymagających klientów.

Kategoria obejmuje specjalistyczne związki chemiczne używane do zwalczania grzybów atakujących rośliny. Preparaty tej klasy dzieli się ze względu na różne grupy uwzględniające różnice w składzie oraz mechanizmie działania. Wybór odpowiedniego środka powinien być uzależniony od typu uprawianych roślin, warunków atmosferycznych oraz charakterystyki danej choroby. Zasadniczo stosuje się trzy podstawowe kryteria podziału:

  • sposób oddziaływania na roślinę - kontaktowe (działające na powierzchni), wgłębne (rozprzestrzeniające się na powierzchni) i układowe (wnikające do tkanek i się w nich rozprzestrzeniające).
  • czas stosowania -  zapobiegawcze ( przed pojawieniem się choroby) i interwencyjne (po zauważeniu objawów choroby).
  • mechanizm działania -  hamowanie procesów oddychania grzybów, hamowanie biosyntezy białek i kwasów nukleinowych i stymulacja procesów odpornościowych w roślinach.

W sprzedaży czekają produkty od najlepszych polskich i zagranicznych producentów. Takie marki jak BASF, Corteva czy Syngenta. Są one cenione ze względu na liczne zalety. Wykazują się skutecznością w niszczeniu oraz hamowaniu grzybów porażających rośliny, zapobiegając ponadto powstawaniu nowych skupisk. Po ich zastosowaniu powstaje warstwę ochronną zapewniająca efektywną, długotrwałą ochronę. Do tego dochodzi także działanie prewencyjne względem większości najgroźniejszych chorób grzybowych, a także oddziaływanie korzystne w kontekście zwiększania plonu oraz jakości plantacji. Dopracowane formuły zapewniają łatwą przyswajalność za sprawą powinowactwa do wody i tłuszczów.

Wspomniany dystrybutor zapewnia przy tym pełne wsparcie ze strony wykwalifikowanego personelu na każdym etapie procesu zakupowego. Dzięki temu klienci mają pewność, że zamawiają fungicyd o parametrach i właściwościach w pełni dopasowanych do potrzeb. Korzystne umowy i ścisła współpraca handlowa z dostawcami przekłada się przy tym na gwarancję dostępności najnowszych i najpopularniejszych serii produktowych. Zawsze przy zachowaniu przystępnych stawek.WYSTAW OPINIE:
Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Autor: Nina Jakubowska