Amer Event


FACEBOOK


TWITTER


INFORMACJE:


WWW: https://www.mobilny-escaperoom.pl/

Telefon: 609057688

Miejscowość: Inowrocław

Adres: Szymborska 53

Kod pocztowy: 88-100

Źródła: https://www.mobilny-escaperoom.pl/


Dodano: 2019-02-06


Mobilne pokoje zagadek - https://www.mobilny-escaperoom.pl/


Zabawa w pokoju zagadek to bardzo popularny sposób spędzania czasu w Polsce. Pierwotnie escape room znany był głównie w wersji wirtualnej, postać kierowana przez gracza budziła się w zamkniętym pokoju, z którego musiała się czym prędzej wydostać, a jedyną drogą do tego było rozwiązywanie kolejnych zagadek. Obecnie można wcielić się na żywo w postać gracza i rozwiązywać zagadki wspólnie ze znajomymi.

Jednak nie trzeba koniecznie wybierać się do firmy świadczącej tego typu usługi, lepszą opcją będzie mobilny pokój zagadek! Tego typu ofertę przygotowała dla swoich klientów firma Amer Event, specjalizująca się w dostarczaniu niezapomnianej zabawy. Usługa skierowana jest do wszystkich firm oraz osób, które poszukują nieszablonowej rozrywki dla swoich pracowników lub też gości - np. weselnych! Scenografia w przenośnym escape roomie w niczym nie odbiega od tej, jaką można spotkać w stacjonarnych pokojach. Dekoracje dostosowywane są do pomieszczenia wskazanego przez klienta, a w przypadku braku odpowiedniej ilości miejsca można skorzystać ze specjalnego namiotu, rozstawianego na zewnątrz.

Wiele rozgrywek jest też dostosowywanych do pomieszczeń, które często można spotkać w budynkach. Szczególnie mobilne pokoje zagadek zadedykowane do szkół spełniają ten wymóg. Jedną z popularniejszych gier jest Szalony Naukowiec, którego scenografię można zaadaptować w sali lekcyjnej. Przydatna może się okazać też szkolna biblioteka, która będzie stanowić doskonałą scenografię rozgrywki Wiadomość w Bibliotece. Firma eventowa przygotowała też ofertę dla miłośników adrenaliny, rozgrywka Strych czy Pokój Lalek przestraszy nawet największych stoików.

Oferta firmy skierowana jest do firm, biur, kancelarii czy nawet hoteli, jak również do szkół każdego rodzaju. Koszt usługi uzależniony jest od wielu kwestii, szczegółowy cennik można znaleźć na stronie firmy, podobnie jak opis wszystkich dostępnych rozgrywek. W przypadku szkół podstawowych i liceum, warto zwrócić uwagę na oznaczenia dotyczące wieku uczestników.WYSTAW OPINIE:
Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Autor: Olaf Zając