ANIFLEX GŁOWACKA WOJTASZEK SPÓŁKA JAWNA


FACEBOOK


TWITTER


INFORMACJE:


WWW: https://aniflex.pl/

Telefon: (+48) 44 789 08 00

Miejscowość: Tomaszów Mazowiecki

Adres: Piaskowa 138

Kod pocztowy: 97-200

Źródła: https://aniflex.pl/oferta/etykiety-samoprzylepne
https://pl.wikipedia.org/wiki/Etykieta_(marketing)

Dodano: 2022-08-15


Etykiety samoprzylepne z nadrukiem i ich zastosowanie


Etykiety samoprzylepne, nazywane nalepkami, to przydatne nośniki reklamowe, odnajdujące się w wielu branżach. Odpowiednio zaprojektowane wyróżniają produkty na sklepowej półce, co sprawia, że są chętniej nabywane. Można je zadrukowywać w dowolny sposób. Najczęściej na ich powierzchni znajduje się kod kreskowy, nazwa producenta, skład artykułu czy data przydatności do spożycia. Etykiety znakomitej jakości udostępniono na stronie aniflex.pl. Prowadzi ją przedsiębiorstwo podejmujące się najbardziej skomplikowanych zleceń. Firma proponuje wytrzymałe etykiety samoprzylepne z nadrukiem wybranym przez klienta. Znajdują one zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu i sprawdzają się w branży kosmetycznej, spożywczej lub budowlanej.

Etykietami interesują się także przedsiębiorcy chcący uporządkować dokumenty w archiwach. Na ich powierzchnię można nanosić adresy lub inne dane kontaktowe, niezbędne podczas wysyłki paczek do partnerów biznesowych czy klientów. Wyroby, o jakich mowa, odgrywają istotną rolę w marketingu każdej firmy, niezależnie od jej wielkości. Część z nich może mieć kontakt z wilgocią i ujemnymi temperaturami, co sprawia, że są spotykane w mroźniach lub chłodniach.

Samoprzylepne etykiety to świetny wybór dla właścicieli firm chcących ułatwić identyfikację sprzedawanych artykułów. Z łatwością przylegają one do pojemników i nie odklejają się. Stanowią nieocenioną przestrzeń do działań marketingowych, zwiększających zainteresowanie danym produktem. Poza kolorystyką mogą przyciągać uwagę chwytliwymi sloganami marketingowymi czy elementami graficznymi. Klienci przedsiębiorstwa mają całkowitą dowolność w ich projektowaniu. Decydują między innymi o ich wielkościach, kształtach, odcieniu czy materiale użytym do produkcji.WYSTAW OPINIE:
Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Autor: Bianka Lis