Ayming Polska Sp. z o.o.


FACEBOOK


TWITTER


INFORMACJE:


WWW: https://www.ayming.pl/

Telefon: +48 22 330 60 00

Miejscowość: Warszawa

Adres: Al. Jerozolimskie 63

Kod pocztowy: 00--69

Źródła: https://www.ayming.pl/uslugi/innowacje/dotacje-unijne/


Dodano: 2022-10-25


Czy o dotacje unijne może ubiegać się mikroprzedsiębiorca?


Chęć stosowania w codziennej pracy innowacyjnych rozwiązań technologicznych to nie tylko domena małych oraz dużych firm. Coraz więcej mikroprzedsiębiorców dostrzega konieczność inwestycji w najnowsze sprzęty i wyposażenie ich zakładu i chętnie korzysta z dostępnych dla nich możliwości dofinansowań. Obecnie operatorzy (zarówno krajowi, jak i dysponujący środkami z budżetu unijnego) przyjmują wnioski o dotacje również od osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą lub też zatrudniających mniej niż 10 osób w swoim biznesie. Ubiegający się o wsparcie mszą jednak spełniać określone kryteria.

O tym, jakie są wymogi wskazane przez instytucje przyznające określone świadczenia, informują pracownicy firmy Ayming Polska Sp. z o.o. Działają od lat na polskim rynku jako doradcy w zakresie uzyskiwania różnych form pomocowych dla przedsiębiorców działających na co dzień w wielu branżach. Kadra realizatora wychodzi z założenia, że każda koncepcja rozwojowa ma szansę się urzeczywistnić, jeżeli jest innowacyjna, realna do osiągnięcia oraz właściciel biznesu posiada środki na jej wprowadzenie w życie. Specjaliści podejmują się analizy przestawionego przez klienta pomysłu, uwzględniając powyższe założenia oraz przestawiając dostępne w danej chwili opcje uzyskani wsparcia. Nie zawsze mogą być to dotacje unijne. Mikroprzedsiębiorca może też skorzystać z propozycji krajowych operatorów finansujących między innymi możliwość uzyskania przez jego podwładnych kompetencji twardych i miękkich.

Zapoznanie się z ofertą wspomnianego doradcy poleca się w szczególności odbiorcom z terenów Polski wschodniej. Jest to rejon, na którym poziom innowacyjności nadal nie jest na odpowiednio wysokim poziomie.WYSTAW OPINIE:
Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Autor: Dorota Nowakowska