Balt Credit Sp. z o. o.


FACEBOOK


TWITTER


INFORMACJE:


WWW: https://baltcredit.pl/

Telefon: +48 22 829 91 65

Miejscowość: Warszawa

Adres: Świętokrzyska 18

Kod pocztowy: 00-057

Źródła: https://baltcredit.pl/zaleglosci-w-zus-i-us-jak-sprawdzic-jak-splacic/


Dodano: 2021-07-24


Jak sprawdzić zadłużenie | Balt Credit Sp. z o. o.


Kiedy prowadzi się własną działalność gospodarczą trzeba pamiętać o wielu ważnych kwestiach, w tym m.in. terminowym opłacaniu wynagrodzeń, podatków oraz składek ubezpieczeniowych. Szczególnie opóźnienia w ZUS-ie lub US mogą przyczynić się do mało komfortowych sytuacji oraz naliczenia odsetek czy nawet wpisania firmy do rejestru dłużników. W takich przypadkach przedsiębiorca może mieć spore problemy podczas starania się o kredyt w banku, czy też wzięcia udziału w przetargu. Potencjalni partnerzy biznesowi będą nieufni wobec osoby, która nie wywiązuje się z zobowiązań wobec Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oraz Urzędu Skarbowego.

Jak sprawdzić zadłużenie w ZUS?

Należy pamiętać, że nieterminowe płatności w ZUS wpływają także na zatrudnianych pracowników oraz ograniczony dostęp do opieki zdrowotnej czy innych świadczeń wypłacanych choćby podczas chorobowego czy urlopu macierzyńskiego. Dobrze więc, sprawdzać regularnie, jak wygląda sytuacja płatnika składek ubezpieczeniowych oraz podatków. Jak można przeczytać na stronie internetowej baltcredit.pl, weryfikacja zadłużenia w ZUS-ie może odbyć się na dwa sposoby:

  • udając się bezpośrednio do lokalnego Zakładu Ubezpieczeń Społecznych,
  • składając specjalny wniosek ZUS-EWN przez internet (w tym celu należy posiadać konto na platformie PUE).

W razie jakichkolwiek problemów z wypełnieniem i złożeniem wniosku, zawsze można zwrócić się o pomoc do doradcy reprezentującego instytucję pożyczkową. Co więcej, w razie sporych zadłużeń wobec skarbówki i ZUS-u, klient może starać się o pożyczkę pozabankową w celu natychmiastowego spłacenia powstałego zobowiązania wraz z naliczonymi odsetkami. Firma proponuje następujące rozwiązania finansowe (udzielane bez weryfikacji baz dłużników):

  • pożyczka konsolidacyjna,
  • pożyczka inwestycyjna,
  • pożyczka dla deweloperów,
  • pożyczka dla klientów premium,
  • pożyczka pomostowa,
  • pożyczka start up.

Szczegółowe informacje na temat każdego z powyższych produktów można znaleźć bezpośrednio na stronie pożyczkodawcy lub kontaktując się z doradcami.WYSTAW OPINIE:
Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Autor: Bianka Lis