„Bartosiak & Wspólnicy” sp.k. Kancelaria Adwokacka


FACEBOOK


TWITTER


INFORMACJE:


WWW: http://adwokacka-kancelaria.info/

Telefon: 22 308 55 00

Miejscowość: Warszawa

Adres: Solidarności 119

Kod pocztowy: 00-897

Źródła:


Dodano: 2018-11-14


Jak wybrać dobrego i uczciwego prawnika w Warszawie


Nasz świat bywa okrutny. Niejedna osoba, która została skrzywdzona, szukając pomocy, natrafiła na jeszcze większe zło. Wśród nas zawsze byli, są i będą ludzie nastawieni na własny zysk, którzy bez skrupułów dążą do wyznaczonego sobie celu. Chociaż z założenia powinni oni bronić świat przed tym, co złe, sami przyczyniają się do pojawienia tego, co niedobre.

Jeżeli przytrafiło Ci się sytuacja wymagająca pomocy ze strony prawnika, z pewnością zależy Ci na tym, aby była ona w pełni uczciwa. Obawiasz się, że dasz się oszukać i zaufasz osobie, która wykorzysta Twoją niewiedzę i łatwowierność? Czym się kierować, gdy będziesz szukał wiarygodnej kancelarii? Nie ma konkretnego i świetnego sposobu na sprawdzenie, czy dana osoba jest uczciwa. Może wydać się to śmieszne, ale czasami warto zaufać własnej intuicji. Pierwsze spotkanie, spojrzenie w oczy, uścisk dłoni - z mowy ciała można wyczytać wiele, jednak trzeba umieć to robić. Dobrym pomysłem z całą pewnością będzie rozmowa z osobami, które miały okazję korzystać z usług prawnika, który wzbudził Twoje zainteresowanie. Gdzie je znajdziesz? Czasami obecne są w Twoim najbliższym otoczeniu (może to być sąsiad lub członek rodziny), czasami trzeba ich poszukać, np. na forach, stronach online, specjalnych portalach. Internet to bogactwo wiedzy - warto do niego zajrzeć, gdy pojawi się taka potrzeba. Jeżeli już korzystałeś z prawniczych usług, łatwiej będzie Ci ocenić inną kancelarię - możliwe będzie bowiem dokonanie porównania, m.in. w kwestii cennika.

Jeśli interesuje Cię prawnik działający w Warszawie, możesz przyjrzeć się bliżej ofercie Kancelarii Adwokackiej Bartosiak & Wspólnicy. Zajmuje się ona m.in. przygotowywaniem różnych pism, w tym sądowych, weryfikacją wszelkich umów i innych dokumentów, reprezentowaniem klientów w sądzie oraz przed wszystkimi urzędami, a także udzielaniem porad prawnych. Specjalizuje się ona w prawie:

  • pracy,
  • administracyjnym,
  • cywilnym,
  • karnym,
  • spadkowym,
  • gospodarczym,
  • rodzinnym.

Udziela ona porad również w języku francuskim, angielskim i włoskim.WYSTAW OPINIE:
Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Autor: Dorota Nowakowska