BHP-KOMPLEX


FACEBOOK


TWITTER


INFORMACJE:


WWW: http://oferta.bhp-poznan-szkolenia.pl

Telefon: 509321769

Miejscowość: Komorniki

Adres: Malinowa 22

Kod pocztowy: 62-052

Źródła: http://oferta.bhp-poznan-szkolenia.pl/szkolenia-bhp/


Dodano: 2020-10-24


http://oferta.bhp-poznan-szkolenia.pl - Firmy BHP Poznań


Nie ulega wątpliwości, że Bezpieczeństwo i Higiena Pracy to bardzo istotne zagadnienie z perspektywy przedsiębiorców, a także osób zatrudnionych. Trzeba bowiem mieć świadomość tego, z jakimi zagrożeniami można zetknąć się w zakładzie pracy oraz jak reagować w takich przypadkach. Niezbędne jest także obeznanie w zakresie schematów postępowania na co dzień. Właśnie dlatego dla osób nowoprzyjętych do pracy organizuje się wstępne szkolenia BHP. To jednak tylko jeden z obszarów, które związane są z Bezpieczeństwem i Higieną Pracy. Osoby prowadzące własną działalność gospodarczą, które chcą skorzystać z profesjonalnego wsparcia związanego z BHP, powinny rozważyć współpracę z wyspecjalizowanymi w tej dziedzinie przedsiębiorstwami. Jeśli chodzi o firmy BHP w Poznaniu, warto sprawdzić podmiot o nazwie BHP KOMPLEX. Jego siedziba znajduje się w okolicach wcześniej wspomnianego miasta.

Przedsiębiorstwo to w swojej działalności zajmuje się między innymi:

  • przeprowadzaniem szkoleń wstępnych z Bezpieczeństwa i Higieny Pracy
  • przeprowadzaniem szkoleń okresowych z Bezpieczeństwa i Higieny Pracy
  • przeprowadzaniem oceny ryzyka zawodowego w zakładzie pracy

Firma dysponuje doświadczoną kadrą oraz bogatym zapleczem dydaktycznym, a także posługuje się metodami aktywizującymi uczestników w procesie edukacyjnym. Ponadto oferuje ona dojazd do przedsiębiorstw, a także indywidualne podejście dostosowane do specyfiki działalności konkretnego podmiotu. Ponadto wskazane przedsiębiorstwo prowadzi również kursy na operatora wózków widłowych, wózków specjalistycznych oraz podestów ruchomych.

Zagadnienia związane z Bezpieczeństwem i Higieną Pracy nie mogą być bagatelizowane. Nawet w miejscach, w których ryzyko wystąpienia zagrożeń jest stosunkowo niewielkie, również mogą przytrafić się niebezpieczne i niespodziewane sytuacje. Właśnie dlatego do szkoleń z tego obszaru tematycznego trzeba podchodzić poważnie. Dbałość o BHP w przedsiębiorstwie jest jednym z podstawowych zadań, które czekają na osoby prowadzące własną działalność gospodarczą.WYSTAW OPINIE:
Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Autor: Paulina Chmielewska