INFORMACJE:


WWW: https://bifam.pl

Telefon: 667774436

Miejscowość: Gdańsk

Adres: Wojskiego 28

Kod pocztowy: 80-119

Źródła: https://bifam.pl/dekoracje-okienne/sklep/rolety-typu-dzien-i-noc/


Dodano: 2023-01-19


Rolety dzień i noc - skąd bierze się ich popularność u mieszkańców Gdańska?


Wewnętrzne rolety okienne to popularne osłony cenione za uniwersalny charakter i nieskomplikowany montaż, z którym poradzi sobie osoba z niewielkim doświadczeniem. Stanowią one alternatywę dla firan oraz zasłon i zabezpieczają przed nadmiernym nagrzewaniem się pomieszczeń podczas upalnych dni. Korzystają z nich chętnie osoby mające w zwyczaju ucinać popołudniowe drzemki, ponieważ zaciemniają wnętrza i zwiększają komfort lokatorów. Ciekawym rozwiązaniem godnym uwagi są rolety dzień noc, dostępne w wersji wolnowiszącej i montowanej bezpośrednio do ściany lub sufitu oraz znajdujące się w kasecie. Niektórzy decydują się także na osłony w wersji mini, mocowane na specjalnej taśmie bądź przy użyciu haczyków, które nie wymagają używania wiertarki.

Konstrukcje, o jakich mowa, to prawdziwy hit, który nie wychodzi z mody, co potwierdzają pracownicy firmy Bifam w Gdańsku. Rolety dzień i noc, jakie proponują, to ponadczasowe rozwiązanie sprawdzające się w pomieszczeniach o różnym przeznaczeniu. Są one montowane w sypialniach, salonach, pokojach dziecięcych, jadalniach i nie tylko. Wykonano je z naprzemiennie ułożonych pasów transparentnych oraz zaciemniających, których kolorystyka jest dobierana indywidualnie. Największym zainteresowaniem cieszą się modele w stonowanych odcieniach, wpasowujących się w każdy styl aranżacyjny.

Zwolennicy rolet wskazują na bezproblemową regulację światła oraz dekoracyjny charakter, dzięki któremu nabywanie zasłon lub firan nie jest koniecznością. Równie istotne jest łatwe pozbywanie się zabrudzeń z powierzchni i niewielkie ryzyko występowania usterek. Można je wykonywać na wymiar, co doceniają właściciele nieruchomości z dużymi przeszkleniami bądź oknami w nietypowych kształtach.WYSTAW OPINIE:
Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Autor: Natalia Sawicka