"BIOARCUS" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością


FACEBOOK


TWITTER


INFORMACJE:


WWW: https://bioexpert.pl/

Telefon: 780 137 396

Miejscowość: Warszawa

Adres: Białostocka 22

Kod pocztowy: 03-741

Źródła: https://bioexpert.pl/produkty/ogrod/bluklar/
https://naukawpolsce.pl/aktualnosci/news%2C399227%2Cdo-oczyszczania-jezior-i-stawow-mozna-wykorzystac-bakterie.html

Dodano: 2022-04-05


Gdzie można nabyć skuteczne bakterie do oczyszczenia stawu?


Właściciele pięknie utrzymanych ogrodów mają powód do dumy, ponieważ z pewnością włożyli mnóstwo pracy, aby osiągnąć taki efekt. Wiele osób zakłada także stawy i oczka wodne, które jeśli się o nie nie zadba, z czasem tracą swój urok i zamiast cieszyć oczy przejrzystą wodą z pływającymi, kolorowymi rybkami, stają się siedliskiem glonów i komarów. Na szczęście łatwo można pozbyć się tego problemu, korzystając z ekologicznych produktów, polecanych przez firmę ze strony bioexpert.pl.

Jest to przedsiębiorstwo, którego sklep oferuje najrozmaitsze rozwiązania biotechnologiczne, pozwalające na odzyskanie dawnej urody stawu czy oczka wodnego. Jest to firma mająca rozwiązania na wszystkie problemy w ogrodzie, domu i w firmie. Dostępne w sklepie produkty pomagają rozwinąć się przyjaznym kulturom bakterii, które szybko poradzą sobie z takim problemem, jak zanieczyszczona woda. Są nie tylko bardzo skuteczne, ale także ekonomiczne. Wykorzystując je,  inicjuje się procesy biologiczne, zachodzące w naturze i prowadzące do rozpadu zanieczyszczeń. Utylizują one glony i szkodliwe mikroorganizmy, które rozpanoszyły się w wodzie.

W sklepie tym można znaleźć wiele naturalnych produktów do utrzymania ogrodu. Są tam też specjalne bakterie do stawu o nazwie Bluklar. Jest to środek biologiczny, zawierający wyselekcjonowane mikroorganizmy saprofityczne, rozkładające szczątki roślin, zwierząt i innych organizmów. Żywią się tym samym pokarmem co glony, zatem pozbawiają ich składników odżywczych, a dzięki temu redukują powstającą w wodzie zawiesinę. W stosunkowo krótkim czasie można zauważyć, że woda zaczyna się klarować, a ilość osadów się zmniejsza.

Wystarczy regularnie stosować wspomniany środek, aby nie trzeba było czyścić zbiornika. Jest to preparat bezpieczny dla ludzi, roślin, zwierząt i środowiska, dlatego, nawet jeśli w stawie mieszkają ryby, bakterie te nie zrobią im żadnej krzywdy, gdyż są przyjazne środowisku. Aby mieć pewność, że specyfik zadziała, wystarczy wsypać odmierzoną dawkę preparatu do wiadra z wodą pobraną ze zbiornika na dwie godziny. Warto też od czasu do czasu zamieszać, aby środek dobrze się rozpuścił w wodzie. Po tym czasie należy rozlać roztwór po powierzchni zbiornika i bakterie zaczną działać. Pierwsze symptomy klarowania się wody będzie można zauważyć już po okresie trzech tygodni.WYSTAW OPINIE:
Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Autor: Natalia Sawicka