Biuro tłumaczeń specjalistycznych SpecTłumacz


FACEBOOK


TWITTER


INFORMACJE:


WWW: https://spectlumacz.pl/

Telefon: 32 494 32 69

Miejscowość: Rybnik

Adres: Konarskiego 12

Kod pocztowy: 44-274

Źródła: https://spectlumacz.pl/dziedziny-tlumaczen/tlumaczenia-dok-samochodowych/


Dodano: 2022-10-28


Gdzie można zlecić tłumaczenie niemieckiego dowodu rejestracyjnego?


Polacy coraz chętniej kupują samochody poza granicami kraju. Często mogą nabywać pojazdy najnowsze, w o wiele korzystniejszych cenach aniżeli są uwzględnione na polskim rynku. Inny powód, dla którego ktoś decyduje się na zakup samochodu za granicą jest taki, że niektóre modele nie są jeszcze dostępne w Polsce. Inwestycja jest więc atrakcyjna i eliminuje ograniczenia związane z chęcią posiadania wymarzonego auta.

Decydując się na taki krok, należy pamiętać o tym, aby dopilnować wszystkich kwestii formalnych. Jedną z nich jest dokonanie przysięgłego tłumaczenia dokumentów rejestracyjnych. Jako że dowód rejestracyjny jest najważniejszym dokumentem związanym z użytkowaniem konkretnego pojazdu, nie może być w tym przypadku mowy o najmniejszej pomyłce. Dlatego trzeba znaleźć tłumacza przysięgłego posługującego się wybranym językiem, aby mieć gwarancję, iż przekład będzie zgodny z oryginałem. Firma SpecTłumacz zajmuje się takimi zleceniami. Klienci, którzy chcą zlecić tłumaczenie niemieckiego dowodu rejestracyjnego, powinni wobec tego skierować się do prezentowanego biura. Usługa realizowana jest na terenie całego kraju, w związku z czym nie trzeba nawet wychodzić z domu, aby została ona wykonana. 

Właściciel pojazdu powinien przesłać skany dokumentu i innych ważnych papierów na adres mailowy. Tłumaczenie zostanie wykonane jak najszybciej bądź w terminie podanym przez zleceniodawcę. Każdy, kto zgłasza się do podanej firmy, otrzymuje dwie wersje tłumaczenia: elektroniczną oraz pisemną, przesyłaną na adres zamieszkania. Dokument w takiej formie przygotowany jest formalnie do złożenia w wybranym wydziale komunikacji. Niemieckie dowody rejestracyjne rozdzielone są na brief mały oraz brief duży, czyli kartę pojazdu. Tłumacze zajmują się tymi kartami pojazdu równocześnie, zawsze przesyłając do zainteresowanych osób komplet dokumentów. W trakcie realizacji zlecenia osoby zainteresowane informowane są o tym, jak wyglądają postępy nad daną pracą i czy potrzebne są jeszcze jakieś papiery.WYSTAW OPINIE:
Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Autor: Paulina Chmielewska