BUD-WENT


FACEBOOK


TWITTER


INFORMACJE:


WWW: https://www.bud-went.com.pl/

Telefon: +48 61 815 50 79

Miejscowość: Biskupice

Adres: Graniczna 15A

Kod pocztowy: 62-007

Źródła: https://www.bud-went.com.pl/Pl/produkt/nawiewnik_nsp/


Dodano: 2021-04-03


Nawiewniki szczelinowe


Wymiana powietrza jest szczególnie istotna w pomieszczeniach, gdzie panuje duża wilgoć. Pozwala nie tylko oczyścić przestrzeń wewnątrz tak, by pozbawić ją szkodliwych dla użytkowników substancji czy alergenów, ale również umożliwia szybsze wysychanie elementów, co zapobiega powstawaniu niebezpiecznego nalotu pleśni oraz rozwijania się grzybów.

Na basenach i innych podobnych miejscach, gdzie poziom wilgoci w powietrzu jest wysoki, nawiewniki szczelinowe montowane w podłogach są koniecznością. Dzięki nim można szybko i efektywnie oczyścić powietrze bez konieczności otwierania okien czy też zastosowania nawiewu górnego, który może szybko doprowadzić do wyziębienia ciała, a przez to nie jest polecany w sytuacji, gdy osoba wychodzi z wody. Różnica temperatur może doprowadzić w najlepszym razie do przeziębienia, ale zdarzały się również przypadki, że powodowała bardziej poważne skutki, jak zawał serca czy utraty przytomności.

Dobra wentylacja jest jednym z najważniejszych elementów, o którym należy pomyśleć podczas budowy wspomnianych obiektów. Projekt takiej instalacji oraz jej wykonanie warto zlecić profesjonalnemu realizatorowi, który podejdzie do pracy kompleksowo. Przygotuje plan uwzględniający koncepcję klienta, dopasuje go do jego możliwości finansowych oraz upewni się, że zaproponowane rozwiązania są w pełni bezpieczne nawet przy dużym przepływie osób, co ma przecież miejsce w budynku, gdzie znajduje się wspomniany basen lub sauna.

Przy zleceniu wykonania wentylacji warto również sprawdzić, czy realizator korzysta z dobrej jakości materiałów. Dzięki temu można mieć pewność, że cała konstrukcja będzie spełniać swoje zadania przez długi czas, nie wymagając kolejnych nakładów finansowych w postaci konieczności wymiany poszczególnych elementów. 

Firmą, dla której wypełnienie powyższych zadań nie stanowi problemu, jest Hurtownia BUD-WENT z Poznania. Jako uzupełnienie świadczonych usług może zaproponować klientowi serwis montowanych rzez siebie urządzeń, co dodatkowo uatrakcyjnia jej ofertę.WYSTAW OPINIE:
Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Autor: Bianka Lis