Busy Speedy Gonzales Małgorzata Jeleń


FACEBOOK


TWITTER


INFORMACJE:


WWW: https://busyspeedygonzales.pl/

Telefon: 606 292 300

Miejscowość: Ozorzyce

Adres: Krasińskiego 40

Kod pocztowy: 55-010

Źródła: https://busyspeedygonzales.pl/przewozy-do-holandii


Dodano: 2021-11-15


Wygodne i tanie busy z Wrocławia do Holandii


Od kilku lat działa na rynku przewozowym firma Busy Speedy Gonzales, polecająca klientom wysokiej jakości usługi. Podróż z nią jest zawsze bezpieczna, ponieważ znajdujące się we flocie pojazdy są nowoczesne i doskonale utrzymane, a kierowcy obsługujący wszystkie linie mają wysokie kwalifikacje i wieloletnie doświadczenie. Ponadto przechodzą regularne badania lekarskie, aby pasażerowie byli bezpieczni, podróżując z nimi.

Przedsiębiorstwo to regularnie wysyła busy między innymi z Wrocławia do Holandii. Chociaż w pobliżu jest lotnisko, to wiele osób decyduje się jednak na odbycie podróży z tą firmą, chociażby dlatego, że gwarantuje ona szybkie dotarcie do wielu miast holenderskich. Pełną listę miejscowości można znaleźć na stronie firmy. Szczegóły podróży, takie jak miejsce odbioru czy czas, są zawsze ustalane z pasażerem, aby maksymalnie mu ją ułatwić. Nie trzeba się martwić odprawą, ilością bagażu, czy jego noszeniem. 

Samochody firmy są wyposażone we wszelkie wygody, takie jak:

  • regulowane fotele,
  • klimatyzacja,
  • ogrzewanie,
  • czytniki DVD,
  • darmowe Wi-Fi,

zatem podróż minie szybko i w komfortowej atmosferze. Ponadto auta wyposażone w niezbędne systemy bezpieczeństwa, są regularnie serwisowane i ubezpieczone. Spełniają wszelkie wymagania unijne, dotyczące przewozu osób, a firma ma wszelkie licencje i pozwolenia na świadczenie tego typu usług.

Przewoźnik współpracuje z klientami prywatnymi i biurami pracy. Obsługuje południowo- zachodnie tereny Polski, świadcząc usługi o wysokim standardzie. Ma specjalny program lojalnościowy dla stałych klientów, którzy otrzymują karnet i zbierają pieczątki. Szósty przejazd jest zawsze tańszy o połowę. Rezerwacji można dokonać poprzez formularz lub wysyłając SMS.WYSTAW OPINIE:
Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Autor: Krzysztof Jankowski