Busy Speedy Gonzales Małgorzata Jeleń


FACEBOOK


TWITTER


INFORMACJE:


WWW: http://transprim.pl

Telefon: 606 292 300

Miejscowość: Ozorzyce

Adres: Krasińskiego 40

Kod pocztowy: 55-010

Źródła: http://transprim.pl/


Dodano: 2020-10-18


Przewozy do holandii dolnośląskie


Na komfort podróży wpływa odpowiedni środek lokomocji. Pociągi bywają przepełnione, samoloty drogie, natomiast jazda własnym samochodem wiąże się z licznymi niedogodnościami. Kierowcy powinni być w nieustannym skupieniu, co męczy zwłaszcza wtedy, gdy mają do przejechania długą trasę. Muszą liczyć się także z dodatkowymi opłatami za parking lub autostradę. Kwestiami tymi nie zaprzątają sobie głowy klienci przedsiębiorstw transportowych, którzy wybierają busy. To praktyczne pojazdy, mogące pomieścić aż 12 osób jednocześnie. Stanowią one alternatywę dla autokarów oraz innych środków transportu.

Bez wątpienia możliwość bezpośredniego dojazdu do miejsca docelowego jest nęcąca, ponieważ daje możliwość zaoszczędzenia energii oraz czasu. To znakomita opcja dla rodzin wybierających się na wakacje, jak i dla osób planujących rozpoczęcie pracy w innym kraju. Obecnie przedsiębiorstwa przewozowe świadczą bowiem transport międzynarodowy. Firmą, z jaką warto się skontaktować, jest Transprim. Proponuje ona niedrogie przewozy do Holandii z województwa dolnośląskiego.

To jedna z najbardziej  komfortowych metod przemieszczania się po krajach europejskich, która nie kosztuje  wiele. Niekiedy busy wypierają autokary, ponieważ zapewniają większą prywatność i spokój. Sprawdzają się podczas pracowniczych wyjazdów integracyjnych oraz wycieczek w większym gronie. Profesjonalne przedsiębiorstwa przewozowe dbają o zatrudnianie jedynie doświadczonych kierowców oraz o nabywanie nowoczesnych pojazdów. Wszystko to sprawia, że nawet najdłuższa podróż jest prawdziwą przyjemnością.

Obecnie produkowane busy mają pojemne bagażniki oraz przestrzenie na umieszczanie rowerów czy innych wielkogabarytowych sprzętów, które nie zmieściłyby się w samochodach osobowych. Wyposażono je w systemy klimatyzacji, przydatne podczas upalnych dni oraz ekrany, na których wyświetlane są filmy. Busy posiadają szerokie siedzenia z zadbaną tapicerką, pasami bezpieczeństwa, zagłówkami i podłokietnikami. Każdy pasażer ma również do dyspozycji stoliczki na przydatne drobiazgi oraz gniazdka elektryczne.WYSTAW OPINIE:
Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Autor: Paulina Chmielewska