Cartridge Poznań


FACEBOOK


TWITTER


INFORMACJE:


WWW: https://cartridgepoznan.pl/

Telefon: 61 663 63 16

Miejscowość: Poznań

Adres: Karola Libelta 26

Kod pocztowy: 61-707

Źródła: https://cartridgepoznan.pl/sprzedaz-dzierzawa/


Dodano: 2023-02-26


Wynajem drukarek - gdzie skorzystać z ajencji sprzętu na terenie Poznania?


Wymiana sprzętu w biurze to spory problem organizacyjny. Zanim zamówienie zostanie zrealizowane, a urządzenia dowiezione i odpowiednio skonfigurowane, dobrze jest postarać się o wyposażenie zastępcze. Tyczy się to przede wszystkim drukarek, niezbędnych w codziennej pracy niemal każdej firmy. Ajencja tego rodzaju sprzętu to jedna z usług, jakie świadczy kadra realizatora ogłaszającego się na stronie cartridgepoznan.pl. To dystrybutor fabrycznie nowych i używanych maszyn drukujących, głównie wyrobów znanych marek, takich jak Brother czy HP. Są one dostarczane do klienta wraz z zapasem tuszu (czarnego lub kolorowego, w zależności od potrzeb) z gwarancją wykonania określonej ilości wydruków.

Firma proponuje wynajem drukarek mieszkańcom Poznania i okolic. Z oferty mogą skorzystać także klienci z dalszych miejscowości na terenie województwa wielkopolskiego, ale muszą się liczyć z wyższym kosztem za dowóz urządzeń pod wskazany adres oraz nieco dłuższym czasem realizacji zamówienia. Priorytetem dla kadry prowadzącej obsługę zleceń jest zaopatrywanie lokalnego rynku.

Pracownicy są w stanie zaproponować wsparcie w zakresie serwisowania drukarek. Odbierają urządzenie od klienta i przeprowadzają niezbędne naprawy we własnym punkcie bądź też wykonują potrzebne prace na miejscu, w zależności od wskazań diagnostycznych. Dysponują odpowiednim zapleczem logistycznym, dzięki czemu mogą bezproblemowo przetransportować nawet ciężkie, wielkogabarytowe maszyny drukujące. 

Panujące w firmie zasady najmu są jasne, a zakres ajencji klient może dopasować do indywidualnych potrzeb, wybierając model odpowiadający wymogom jego firmy. Z opcji dzierżawy mogą skorzystać także odbiorcy prywatni. Kadra dostawcy poleca się też jako pomoc przy doborze nowej drukarki. Pracownicy wiedzą, że nie każdy kupujący zna się na tego rodzaju sprzęcie i jest w stanie prawidłowo odczytać oznaczenia i parametry techniczne. Proponują doradztwo z uwzględnieniem personalnych wskazań klienta, zarówno pod kątem możliwości jakości wydruku, jak i wielkości samego sprzętu. Szeroki wybór nowych maszyn jest dostępny od ręki w ofercie dostawcy. Zamówienie można złożyć online lub na miejscu, w jednym z trzech punktów stacjonarnych znajdujących się na terenie Poznania. Adresy poszczególnych lokacji udostępniono na stronie firmy.WYSTAW OPINIE:
Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Autor: Dorota Nowakowska