City Interhotels sp. z o.o. sp. k.


FACEBOOK


TWITTER


INFORMACJE:


WWW: https://mercurebialystok.pl/

Telefon: +48 731 130 116

Miejscowość: Białystok

Adres: Hetmańska 46

Kod pocztowy: 15-727

Źródła: https://mercurebialystok.pl/sala-konferencyjna/


Dodano: 2023-06-03


Sale konferencyjne w Białymstoku – jak wybrać?


Przedsiębiorcy planujący zorganizować konferencję, spotkanie biznesowe z kontrahentami lub szkolenie dla pracowników powinni zwrócić szczególną uwagę na to, jak będzie wyglądać miejsce, w którym odbędzie się wydarzenie. Sala konferencyjna nie tylko pełni funkcję użytkową, ale i może stanowić dodatkową formę reklamy. O czym warto pamiętać podczas wyboru?

Na samym początku należy określić budżet. Środki finansowe mają pokryć koszt wynajmu danego pomieszczenia oraz inne usługi, np. poczęstunek. Wielkość sali powinna być dostosowana do liczby uczestników. W przypadku małej grupy lepiej wybrać kameralne pomieszczenie, w którym wszyscy będą siedzieć obok siebie i wymieniać uwagi. Natomiast przy dużej liczbie uczestników sprawdzi się większa sala z dobrą akustyką i nagłośnieniem. Kolejnym ważnym punktem jest wyposażenie. Przedsiębiorcy, którzy chcą przygotować wystąpienie zawierające prezentację multimedialną, nagrania video czy audio, powinni zwrócić uwagę na to, czy wybrany podmiot oferuje nowoczesny rzutnik, głośniki, wskaźniki laserowe, mikrofon czy dostęp do internetu. Jako dodatkowy atut można wymienić klimatyzację.

Sale konferencyjne w Białymstoku wynajmuje hotel Mercure. W ofercie znajduje się kilka pomieszczeń urządzonych w nowoczesnym stylu. Każde z nich zostało wyposażone w wygodne krzesła, sprzęt nagłaśniający, rzutniki, tablice, mikrofony oraz inne urządzenia i akcesoria niezbędne podczas prezentacji. W czasie przerw uczestnicy mogą skorzystać z zaplecza restauracyjnego z bufetem oraz barem. Warto dodać, że obiekt znajduje się w prestiżowej lokalizacji w samym centrum miasta, co znacząco ułatwia dojazd. Duży parking pomieści samochody wszystkich gości. Ponadto hotel oferuje noclegi wraz ze śniadaniem w formie szwedzkiego stołu. Wszystkie niezbędne informacje na temat oferty można znaleźć na stronie internetowej.

Warto wybrać elegancki hotel w świetnej lokalizacji, który dba o klientów i gwarantuje dobrze wyposażone,  przestronne sale konferencyjne  w przystępnych cenach.WYSTAW OPINIE:
Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Autor: Dorota Nowakowska