czeski-tlumaczenia.pl


FACEBOOK


TWITTER

INFORMACJE:


WWW: https://czeski-tlumaczenia.pl/

Telefon: +420 603 440 905

Miejscowość: Nýdek

Adres: Nýdek 15

Kod pocztowy: 73-995

Źródła: https://czeski-tlumaczenia.pl/


Dodano: 2021-11-15


Tłumacz języka czeskiego profesjonalnie zajmie się każdym zleceniem


Na stronie internetowej czeski-tlumaczenia.pl można znaleźć pełną ofertę profesjonalnego biura tłumaczeń. Głównym językiem, jakim zajmują się osoby pracujące w tym miejscu, jest czeski. Klienci mogą liczyć na fachową współpracę, opartą na aktualnej wiedzy i wieloletnim doświadczeniu. Należy zaznaczyć, iż tłumacz oferuje przekład na czeski oraz odwrotnie. Każda usługa jest nieco inna, dlatego też zawsze najlepiej prosić o indywidualną wycenę (można to zrobić online, wysyłając wiadomość e-mail pod wskazany adres). Ceny jednej przetłumaczonej strony zaczynają się już od czterdziestu dziewięciu złotych.

Do biura mogą zgłaszać się klienci indywidualni, instytucjonalni i biznesowi. W grę wchodzą tłumaczenia z niemalże każdej dziedziny, w tym także tłumaczenia uwierzytelnione. Przekłady są niezwykle precyzyjne dzięki temu, że zajmują się nimi wyłącznie osoby mające odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie. 

Na co dzień dla zleceniodawców przygotowywane są, między innymi, pisma urzędowe, medyczne, prawne oraz edukacyjne. Warto dodać, iż przy współpracy z tym biurem można liczyć nie tylko na tłumaczenia pisemne. Oferowane są również przekłady ustne, symultaniczne i konsekutywne. W tym wypadku cena świadczenia zależy, chociażby, od czasu trwania spotkania.

Dla zainteresowanych przygotowano dodatkowo możliwość przekładów na inne języki. Dostępne są następujące warianty:

  • tłumaczenia na angielski,
  • tłumaczenia na niemiecki,
  • tłumaczenia na węgierski,
  • tłumaczenia na rosyjski,
  • tłumaczenia na francuski.

Korzystanie z usług biura regularnie daje szansę na podpisanie indywidualnej umowy, dzięki której łatwiej będzie rezerwować terminy. Co więcej, w takim wypadku możliwe jest również negocjowanie stawek. 

 WYSTAW OPINIE:
Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Autor: Nina Jakubowska