INFORMACJE:


WWW: https://deoro.pl/

Telefon: 609 124 140

Miejscowość: Szczecin

Adres: Łabędzia 38

Kod pocztowy: 71-453

Źródła: https://deoro.pl/oferta/oslony-wewnetrzne/zaluzje-poziome-galeria-inspiracji/


Dodano: 2019-08-16


DEORO | Żaluzje aluminiowe Szczecin


Odczuwasz dyskomfort przez zbyt silne nasłonecznienie pomieszczeń w mieszkaniu lub biurze? Dobrej klasy żaluzje aluminiowe w Szczecinie oferuje lokalny producent. Podwyższone parametry wytrzymałościowe, łatwość użytkowania i duża estetyka wykonania cechują produkty od firmy Deoro. To produkt o bardzo praktycznym przeznaczeniu, ale jednocześnie bezsprzecznych walorach wizualnych. Szerokie spektrum kolorystyczne i delikatna, minimalistyczna forma powodują, że harmonijnie korespondują z każdym kierunkiem stylistycznym wnętrza. Idealnie sprawdzają się zarówno w aranżacjach surowych i nowoczesnych, jak i urządzonych w nurcie klasycznym. Występują w wersji matowej i metalicznej, przez co nie muszą wyglądać surowo, laboratoryjnie i nieprzytulnie.  

Ich zaletą jest trwałość i funkcjonalność. Podstawowym atrybutem żaluzji aluminiowych jest bowiem możliwość elastycznej regulacji stopnia zaciemnienia. Budowa produktu umożliwia precyzyjne ustawienie kąta nachylenia poziomych lamel. Dzięki temu służą one do:

  • ochrony przed promieniami słonecznymi, umożliwiając zarządzanie temperaturą pomieszczeń latem i redukcję kosztów klimatyzacji,
  • zaciemnienia dla lepszej widoczności obrazu na monitorach komputerowych,
  • kreują poczucie prywatności i intymności,
  • zwiększają bezpieczeństwo, utrudniając oględziny pomieszczeń przez niepożądane osoby.

Pozwalają równocześnie na swobodną cyrkulację powietrza.  

Ich konstrukcja jest solidna i trwałą, co gwarantuje użytkowanie przez lata. Są elastycznie dopasowywane do okien o różnej wielkości i kształcie, od dużych tarasowych po lufciki. System sterowania może być klasyczny albo automatyczny, nie trzeba zatem obsługiwać ich manualnie, wyręcza nas w tym pilot. W porównaniu z drewnianymi odznaczają się większą lekkością wizualną i mniejszym ciężarem właściwym.

Korzystając z usług przedsiębiorstwa, można liczyć na wysoki standard montażu, wykonanie na czas i w korzystnej stawce cenowej. Światowej jakości zaplecze techniczne i fachowy personel pozwalają na zaspokajanie oczekiwań klientów.WYSTAW OPINIE:
Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Autor: Ada Mazurek