e-dmuchance.eu


FACEBOOK


TWITTER


INFORMACJE:


WWW: https://e-dmuchance.eu/

Telefon: +48 532 500 704

Miejscowość: Warszawa

Adres: Stawki 2

Kod pocztowy: 00-193

Źródła: https://e-dmuchance.eu/produkt/dmuchane-urzadzenie-do-rywalizacji-boisko-do-pilki-noznej/


Dodano: 2022-11-08


Gdzie można zamówić dmuchane boisko do piłki nożnej?


Aby dobrze się bawić, nie trzeba zagospodarowywać znacznej przestrzeni. Nawet niewielka wygrodzona strefa może zapewnić świetną rozrywkę, z której mogą skorzystać zarówno dzieci, jak i dorośli. Dla osób w każdym wieku, które uwielbiają różnego rodzaju gry zespołowe, idealnym rozwiązaniem będzie odpowiednio duże, dmuchane boisko do piłki nożnej. Model o powierzchni ponad 70 metrów kwadratowych można znaleźć w ofercie firmy International Sourcing sp. z o.o.

Korzyści z takiego zakupu są znaczne. Urządzenie do rywalizacji można ustawić zarówno na świeżym powietrzu, jak i wewnątrz pomieszczenia. Jego wytrzymała konstrukcja sprawia, że z pewnością wytrzyma ferwor rywalizacji użytkowników o różnej masie. Gładki materiał, z którego powstał każdy element boiska, sprawia, że istnieje bardzo małe ryzyko zranień lub wypadków podczas zabawy. 

Wnętrze konstrukcji można wypełnić wodą lub innym wsadem, na przykład wykonanymi z tworzywa sztucznego piłeczkami. W taki sposób zmienia się ona w bezpieczny basen dla dzieci, w którym maluchy mogą ochłodzić się w ciepłe dni. Dla nastolatków boisko może stanowić arenę zmagań podczas gry w piłkę nożną lub ręczną. Odrobina kreatywności pozwala również zagospodarować przestrzeń wewnątrz, dostosowując ją do nowej, opracowanej na bieżąco zabawy. 

Dmuchane boisko z powodzeniem posłuży osobom dorosłym. Panowie mogą rozgrywać na nim mecze (poruszanie się po ograniczonej strefie nie wymaga perfekcyjnej kondycji), natomiast dla pań taka konstrukcja przyda się do ćwiczeń jogi czy pilatesu. Po zwilżeniu nawierzchni wodą z dodatkiem detergentu można urządzać wewnątrz ślizgawki. Miękkie obramowanie zapobiegnie wypadnięciu czy zrobieniu sobie krzywdy podczas poślizgu.WYSTAW OPINIE:
Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Autor: Dorota Nowakowska