Ecobag Network Sp. z. o.o.


FACEBOOK


TWITTER

INFORMACJE:


WWW: https://ecobagnetwork.eu/

Telefon: + 48 501 466 028

Miejscowość: Zbąszyń

Adres: Prandoty 150

Kod pocztowy: 64-360

Źródła: https://ecobagnetwork.eu/oferta_kategoria/koperty/


Dodano: 2023-01-28


Tanie koperty bąbelkowe - gdzie można je dostać?


Koperty to wyroby papiernicze wykorzystywane przez osoby prywatne, przedsiębiorców, urzędy i nie tylko. Służą do przesyłania korespondencji i zabezpieczają przed zgubieniem bądź zniszczeniem zawartości. Do najpopularniejszych zalicza się modele papierowe, dostępne w wersji klasycznej lub z niewielkim okienkiem, ułatwiającym adresowanie. Są kojarzone głównie z placówkami bankowymi oraz firmami, które nadrukowują na ich powierzchnię nazwę działalności czy elementy graficzne, co sprawia, że wyróżniają się na tle innych. Mają praktyczne paski z klejem, ułatwiające zamykanie i występują w kilku rozmiarach oraz opcjach kolorystycznych.

Na rynku znajdują się też koperty bąbelkowe. W ich wnętrzu umieszczono folię z pęcherzykami powietrza, która działa jak amortyzator, co sprawia, że ryzyko uszkodzenia przedmiotów jest niewielkie. Tworzy się je także z wysokogatunkowego papieru o odpowiedniej gramaturze, który nie prześwituje, dzięki czemu osoby niepowołane nie wiedzą, jakie rzeczy zostały w nich umieszczone. Koperty te są rekomendowane ze względu na trwałość i niewygórowane ceny. Odznaczają się większą grubością w porównaniu do ich klasycznych odpowiedników.

Te i wiele innych produktów oferuje przedsiębiorstwo Ecobag Network. W jego katalogu znajdują się tanie koperty bąbelkowe, składające się z papierowej części zewnętrznej oraz foliowej części wewnętrznej. Są one zgrzewane po bokach, co sprawia, że ich wnętrza przypominają swoim wyglądem niewielkie kieszonki. Nie przepuszczają wilgoci i działają jak poduszka powietrzna. Z tego powodu sprawdzają się podczas wysyłania delikatnych i podatnych na uszkodzenia przedmiotów. Koperty zamawiane przez klientów chronią przed wstrząsami, dlatego ryzyko niszczenia umieszczanych w nich rzeczy jest bardzo małe.WYSTAW OPINIE:
Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Autor: Justyna Marciniak