EKO TECH SP Z O O SPÓŁKA KOMANDYTOWA


FACEBOOK


TWITTER


INFORMACJE:


WWW: https://www.eko-tech.biz/

Telefon: 34 357 86 24

Miejscowość: Kalety

Adres: Fabryczna 1

Kod pocztowy: 42-660

Źródła: https://www.eko-tech.biz/produkty/tasmy-dwustronne/piankowa/


Dodano: 2023-02-28


Taśmy dwustronne piankowe - niezbędnik przy reklamie przestrzennej


Właściciele lokali biznesowych o niewielkiej powierzchni mają nieraz spory problem z obmyśleniem efektywnej kampanii reklamowej, skarżąc się przede wszystkim na brak miejsca do wystawienia banerów z ofertą. Obecnie w celu promocji zakładu coraz częściej wykorzystuje się ściany lub oszklenia. Rozwiązaniem pozwalającym na umieszczenie wybranych treści w wolnych przestrzeniach oraz ich ewentualną zmianę, jeśli tylko zajdzie taka potrzeba, są odpowiednio szerokie taśmy dwustronne piankowe. 

Dystrybutorem tego rodzaju produktów jest firma EKO-TECH Sp. z o. o. Sp. k., mająca swoją siedzibę na terenie województwa śląskiego, ale jej kadra nie działa regionalnie. Pracownicy zapraszają do kontaktu nie tylko klientów z okolicznych miejscowości, ale przyjmuje i realizuje zamówienia od osób z całego kraju.

Dostawca zapewnia, że proponowana w sprzedaży taśma spełnia nawet mocno wygórowane oczekiwania, zwłaszcza w zakresie wytrzymałości, prostoty użycia oraz łatwości w zdjęciu ze ściany. Jest kompatybilna z innymi przedstawionymi w ofercie wspomnianej firmy produktami, na przykład z rzepem przemysłowym, tworząc funkcjonalne sposoby na łączenia rozmaitych materiałów. 

Taśmą można zespalać ze sobą elementy o zróżnicowanej strukturze i kształcie. Produkt jest plastyczny, łatwo dopasowuje się do kantów i wgłębień, zwiększając tym samym powierzchnię przyczepu. Należy jednak pamiętać, że możliwości utrzymania łączenia w jednej pozycji mogą być ograniczone, zwłaszcza jeśli źle dobierze się długość paska mocującego do wielkości przytwierdzanego elementu i do jego wagi. W celu utrzymania reklamy przestrzennej w wybranym miejscu dostawca poleca, aby umieścić odpowiedni kawałek taśmy szczególnie na jej rogach.WYSTAW OPINIE:
Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Autor: Ada Mazurek