Eldrew Km-maszyny


FACEBOOK


TWITTER


INFORMACJE:


WWW: https://www.km-maszyny.pl

Telefon: 604 442 530

Miejscowość: Stalowa Wola

Adres: Modrzewiowa 5

Kod pocztowy: 37-450

Źródła: https://www.km-maszyny.pl/maszyny-do-drewna/szlifierki/


Dodano: 2023-08-26


Szlifierki do drewna — który model wybrać?


Każdy amator majsterkowicz oraz doświadczony stolarz podczas obróbki drewna wykorzystuje odpowiednie urządzenia. Wśród najpopularniejszych można wymienić szlifierki. Okazuje się jednak, że na rynku można znaleźć aż kilka różnych modeli tego typu sprzętów. Wybór określonego produktu zależy od głównie od jego przeznaczenia, wielkości i kształtu obrabianego materiału oraz umiejętności przyszłego właściciela.

Jakie są rodzaje szlifierek do drewna?

Producenci proponują kilka podstawowych modeli urządzeń wykorzystywanych podczas obróbki drewna. Można wymienić szlifierki:

  • taśmowe (przeznaczone do szlifowania dużych i płaskich płyt, w tym również lakierowanych i pokrytych okleiną),
  • oscylacyjne (ze względu na prostokątny kształt, nadaje się idealnie do obróbki narożników, a także większych powierzchni, takich jak podłogi i drzwi),
  • mimośrodowe (sprawdzą się w przypadku zarówno wypukłych, jak i wklęsłych powierzchni oraz podczas usuwania pozostałości po farbach i lakierach)
  • typu delta (wykorzystywane podczas wykańczania niewielkich elementów oraz miejsc trudnodostępnych).

Można również podzielić szlifierki do drewna z uwzględnieniem typu zasilania. Klienci znajdą więc urządzenia akumulatorowe oraz sieciowe, które sprawdzą się głównie w zakładach stolarskich i meblowych.

Czym kierować się podczas zakupu szlifierki?

Osoby początkujące powinny zwrócić się o pomoc do sprzedawcy w celu doboru odpowiedniego sprzętu. Podczas zakupów należy bowiem sprawdzić takie właściwości szlifierek, jak m.in. moc znamionowa, wymiary oraz waga stopy czy liczba oscylacji. Ponadto klienci powinni zwrócić uwagę na modele z regulowaną prędkością, antypoślizgowym uchwytem oraz systemem eliminującym pył podczas pracy. 

Na stronie internetowej km-maszyny.pl można zapoznać się z bogatą ofertą szlifierek przeznaczonych do obróbki drewna. Sprzedawca proponuje urządzenia wyłącznie znanych producentów, takich jak Holzkraft i Holzstar. Marka oferuje zarówno nowoczesne urządzenia wykorzystywane w profesjonalnych stolarniach (m.in. modele szerokotaśmowe, długotaśmowe, walcowe, do krawędzi i kantów), jak i kompaktowe szlifierki do użycia w warunkach domowych. Firma zapewnia doradztwo oraz proponuje atrakcyjne ceny. Klienci mogą również skorzystać z korzystnej oferty leasingowej (szczegółowe informacje są dostępne na stronie).WYSTAW OPINIE:
Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Autor: Natalia Sawicka
PODOBNE WPISYALEPIWO


Miasto: Tyczyn

WWW: https://www.alepiwo.pl/