EUROKLIM Bartosz Szymkowiak


FACEBOOK


TWITTER


INFORMACJE:


WWW: https://euroklim.com

Telefon: 609 807 888

Miejscowość: Poznań

Adres: Obodrzycka 78

Kod pocztowy: 61-249

Źródła:


Dodano: 2020-06-11


Oranżeria - producent - https://euroklim.com


Ogrody zimowe stanowią doskonałe miejsce na komfortowy relaks przy naturze, pracę twórczą, a także spotkania z przyjaciółmi i kontrahentami. Są to również idealne sposoby na kontemplowanie i kontakt z przyrodą. Spędzanie w nich wolnego czasu daje przyjemność obcowania z naturą i - co chyba ważne - bez względu na aurę za dobrze szczelnym i przejrzystym oknem. Kreując dla swoich klientów tę niezwykłą przestrzeń przydomową, Euroklim zawsze kieruje się indywidualną wizją właścicieli, tak, aby ich osobowość i pasja do zieleni emanowała z zaprojektowanego ogrodu. W ten sposób powstają urocze ogrody zimowe, które łączą funkcjonalność z elegancją,  także efektowną prezencję z niezawodnością konstrukcji. W swojej pracy firma projektowa korzysta tylko z najwyższej jakości komponentów i fachowej wiedzy specjalistów. Oranżeria od znanego producenta to zatem najlepsza wizytówka domu. 

 

Oprócz fachowego podejścia do tematu i opracowania aspektów technicznych przekazanie projektu ekspertom i profesjonalistom odbędzie się przy zachowaniu spójności z elewacją budynku i wnętrzem domu. W każdym projekcie uwzględniana zostaje także odpowiednia kolorystyka, materiały czy wykończenie ogrodu zimowego. Wszystko to po to, aby był on perfekcyjnie wpisany zarówno tak w gusta klienta, jak i zewnętrzne otoczenie domu.

 

Firma dba, aby dobrany został odpowiedni plan konstrukcji, forma dachu i kształty. Ponadto, każdy projekt jest systematycznie konsultowany z zamawiającym ogród, poprzez co będzie on zadowalający i wspaniały efekt końcowy jest zagwarantowany! Z tym warsztatem zyskać można piękną, zieloną oazę, żywą i atrakcyjną przez cały rok. By zachęcić do współpracy, na początek studio zaprasza do skorzystania z bezpłatnych projektów wstępnych!

 

Z oferowanych tu usług odnoszących się do projektowania i realizacji ogrodów zimowych skorzystało już wielu zadowolonych klientów. Rzesza fanów zieleni i zgromadzone na koncie udane realizacje to dowód, że ta firma jest jedną z najlepszych w regionie. Dzięki jej zaangażowaniu i profesjonalizmowi powstały piękne i dobrze zakomponowane przeszkolone wnętrza. Firma działa już na rynku 10 lat i zrealizowała ponad 300 udanych zleceń.

 WYSTAW OPINIE:
Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Autor: Monika Górska