Eventomat


FACEBOOK


TWITTER


INFORMACJE:


WWW: https://eventomat.pl/

Telefon: 22 400 16 23

Miejscowość: Warszawa

Adres: Kazimierzowska 25

Kod pocztowy: 02-572

Źródła: https://eventomat.pl/oferta/namioty/


Dodano: 2023-02-24


Wynajem namiotów imprezowych – jak wybrać odpowiedni model?


Każdy, kto planuje zorganizować bankiet, koncert plenerowy, piknik czy innego typu imprezę outdoorową, powinien zadbać o odpowiednią oprawę. Ze względu na to, że wydarzenie odbywa się na zewnątrz, warto zapewnić gościom ochronę przed deszczem, nadmiernym słońcem czy wiatrem i wypożyczyć dobrej jakości namiot. Na co zwrócić szczególną uwagę podczas wyboru?

Przede wszystkim organizator powinien upewnić się, ile dokładnie osób pojawi się na wydarzeniu. Od tego zależy dobór rozmiaru namiotu. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że na wielkość również wpływ ma kształt stołów. Modele okrągłe zajmują więcej miejsca niż prostokątne. Poza tym należy zadecydować, czy w namiocie dla gości znajdzie się również inne wyposażenie, np. bar, podgrzewacze do jedzenia, czy będą one dostępne w innym. Dobrym pomysłem jest montaż osobnego namiotu przeznaczonego do tańca. Dzięki temu głośna muzyka i tancerze nie będą przeszkadzać osobom chcącym odpocząć i zjeść posiłek. Wśród chętnie wybieranych produktów znajdują się specjalne konstrukcje modułowe, które umożliwiają stworzenie przestrzeni dowolnej wielkości. To doskonała opcja dla wszystkich, którzy chcą, aby goście poruszali się głównie we wnętrzu namiotu. Należy również pamiętać o tym, aby wypożyczyć dodatkowo funkcjonalny namiot, który zagwarantuje komfortowe warunki dla osób obsługujących imprezę, głównie kucharzy przygotowujących posiłki. Warto zainwestować w model zamknięty, który ochroni jedzenie przed dostaniem się do niego liści czy innych zanieczyszczeń.

Ważną kwestią jest dobór odpowiedniego oświetlenia. Jasność i rodzaj lamp zależy od przeznaczenia danego namiotu. Kolorowe, migoczące światła mogą znaleźć się nad parkietem tanecznym, jasne w miejscu, w którym spożywane są posiłki, a delikatne w strefie relaksu. W przypadku eventów organizowanych w chłodniejsze miesiące należy pamiętać o wypożyczeniu parasoli grzewczych.

Wynajem namiotów imprezowych w dobrej cienie oferuje firma Eventomat. Ponadto przedsiębiorstwo udostępnia wiele innych elementów wyposażenia, takich jak meble ogrodowe, stoły, krzesła, parkiety, sprzęt nagłaśniający, podesty dla muzyków. Warto zapoznać się z całym asortymentem. Oferta obejmuje dowóz, montaż i demontaż artykułów po zakończeniu imprezy. Z pewnością każdy klient będzie zadowolony z profesjonalizmu obsługi.WYSTAW OPINIE:
Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Autor: Monika Górska