Feromony Rank


FACEBOOK


TWITTER


INFORMACJE:


WWW: http://feromony-rank.pl/

Telefon:

Miejscowość: Warszawa

Adres: Aleje Jerozolimskie 54

Kod pocztowy: 00-024

Źródła: http://feromony-rank.pl/produkty/pheromax/
http://www.ekologia.pl/wiedza/slowniki/leksykon-ekologii-i-ochrony-srodowiska/feromony

Dodano: 2018-11-14


czy polecacie feromony pheromax


Uwiedzenie jest nie tylko grą słowną, ale zależy również od wysyłanych sygnałów niewerbalnych. Jednym z nich jest zapach. Feromony działają na podświadomość i nie są wyczuwalne dla człowieka. Obecnie wiele osób decyduje się na ich zakup, czy aby na pewno jest to dobry wybór?

Często na forach internetowych pada pytanie - jakie feromony polecacie? Tutaj jednak nie ma konkretnych odpowiedzi, bo na każdego dany produkt z feromonami będzie działał w odmienny sposób. Można znaleźć zarówno czyste mieszanki feromonów, jak i perfumy z dodatkiem feromonów. Chcąc kupić produkt skuteczny, warto sprawdzić zawartość feromonów i ich pochodzenie. Powinny być one jak najbardziej czyste.

Do najbardziej popularnych i najczęściej kupowanych feromonów należą między innymi Chakra, Pheromax, Love&Desire. Pheromax jest dostępny w wersji zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Jego działanie w obu przypadkach jest podobne. Wzbudza zainteresowanie płci przeciwnej, sprawia, że dana osoba jest postrzegana jako bardziej atrakcyjna. Oddziałuje również na ośrodki, które odpowiadają za pobudzenie seksualne.

Warto jednak nie zapominać, że feromony nie zmieniają osobowości czy wyglądu, dlatego nie są w wielu wypadkach wystarczające. Niektórzy uważają, że dodają im pewności siebie, co oczywiście może mieć przełożenie na zachowanie i sposób bycia, a także kontakty z płcią przeciwną.

Na rynku oferowanych jest wiele produktów, które udają jedynie feromony. Dobrze by było przed zakupem dokładnie przeczytać, co zawierają. W przeciwnym razie może okazać się, że będziemy rozczarowani zakupem. Pheromax Man zawiera Androstenol, Androstenon, a także Androstadienon. Jest sprzedawany w niewielkiej buteleczce (14 ml), co starcza na ponad 100 aplikacji. Cena Pheromaxu jest porównywalna z innymi specyfikami dostępnymi na rynku. Warto wiedzieć także, że istnieją feromony nie tylko przeznaczone do uwodzenia, ale także wykorzystywane np. w pracy.

Na feromony-rank.pl można znaleźć ranking feromonów, a także opinie osób je stosujących. Zajrzyj tam, jeśli rozglądasz się za czymś dla siebie.WYSTAW OPINIE:
Oceń firmę (4 z 1 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Autor: Krzysztof Jankowski