F.H.U AKA Ewelina Brach


FACEBOOK


TWITTER


INFORMACJE:


WWW: http://www.deszczowka24.pl/

Telefon: +48 885 20 20 60

Miejscowość: Sulików

Adres: Nowe Miasto 4

Kod pocztowy: 59-975

Źródła: http://www.deszczowka24.pl/


Dodano: 2021-08-10


Zbiornik retencyjny na deszczówkę


Budowa własnego domu wiąże się z koniecznością podjęcia rozmaitych decyzji. Wiele osób poszukuje rozwiązań przynoszących odczuwalne oszczędności, dlatego rozważa zakup zbiorników retencyjnych przeznaczonych do wody deszczowej. Rozwiązanie to nie szkodzi środowisku naturalnemu, a na dodatek w znacznym stopniu ogranicza zużycie wody, prądu i innych zasobów. To idealna propozycja dla osób chcących żyć w nurcie eko. Konstrukcje te znajdują zastosowanie zarówno w przypadku jednorodzinnych domów, jak i domków letniskowych. Przydatne informacje na ich temat zaprezentowano na stronie deszczowka24.pl.

Należy ona do przedsiębiorstwa mającego w ofercie solidny zbiornik retencyjny na deszczówkę dostępny w kilku rozmiarach, który odznacza się wytrzymałością i niepodatnością na zniszczenia. Wszystko to sprawia, że nawet po wielu latach użytkowania jest wolny od pęknięć czy innych uszkodzeń.  Zaletą takich konstrukcji jest prostota obsługi oraz niewielkie ryzyko powstawania uszkodzeń. W wielu przypadkach woda deszczowa cechuje się dobrą jakością, co sprawia, że można wykorzystywać ją między innymi do podlewania roślin znajdujących się w ogrodach.

Przed użyciem deszczówki warto dowiedzieć się, czy jest ona wolna od tłustych zabrudzeń, osadu, piasku czy innych zanieczyszczeń. Jedno jest pewne – korzystanie z takiej wody gwarantuje oszczędność pieniędzy. Firma proponuje ekologiczne i wielokrotnie przetestowane rozwiązania sprawdzające się w wielu sytuacjach. Daje możliwość wykorzystywania zasobów naturalnych, co z pewnością spodoba się osobom zainteresowanym tematyką less waste.

Na tym jednak zalety związane z korzystaniem zbiorników retencyjnych się nie kończą. Nie każdy wie, że woda deszczowa ma pozytywny wpływ na kondycję roślin, a to za sprawą niewielkiej ilości chloru znajdującego się w składzie oraz innych pierwiastków. Jest to woda miękka, co oznacza, że sprawdza się między innymi w przypadku delikatnych kwiatów ozdobnych. Charakteryzuje się odpowiednim pH  i jest bez trudu przyswajalna przez większość roślin uprawianych w przydomowych ogrodach.WYSTAW OPINIE:
Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Autor: Justyna Marciniak