FHU APIS Pitoń Marcin


FACEBOOK


TWITTER


INFORMACJE:


WWW: http://zakopane-taxibus.pl/

Telefon: +48 796 803 803

Miejscowość: Zakopane

Adres: Pardałówka 9

Kod pocztowy: 34-500

Źródła: http://zakopane-taxibus.pl/pl/cennik/


Dodano: 2022-05-28


Jaki jest cennik przewozu busami w Zakopanem?


Zakopane to bezsprzecznie najpopularniejsze górskie miasto w Polsce, które co roku odwiedza tłum turystów z kraju i zagranicy. Większość osób decyduje się na pozostawienie samochodu w domu, by uniknąć sporych korków i męczącej trasy i wybiera podróż innymi środkami komunikacji. Na miejscu jednak warto podjąć współpracę z lokalną firmą taksówkarską, która zapewni bezpieczny i szybki transport do okolicznych atrakcji turystycznych. Absolutnie nie należy wsiadać do pierwszej lepszej taksówki! W tym przypadku dobrze wybrać firmę, która poza samym przewozem zadba o komfort pasażerów. 

Na terenie Zakopanego działa marka Taxi Bus oferująca transport od 1 aż do 20 osób. Mowa zarówno o transferze z lotniska w Balicach czy Pyrzowicach, jak i dowożeniu klientów do wybranych miejscowości czy pobliskich atrakcji, takich jak m.in.:

  • baseny termalne (termy Chochołowskie lub termy Gorący Potok Szaflary),
  • szlaki górskie (Morskie Oko, Dolina Kościeliska oraz Dolina Chochołowska),
  • Krupówki w centrum Zakopanego,
  • stacje narciarskie (Białka Tatrzańska i Witów),
  • kolejka liniowa na Kasprowy Wierch.

Co więcej, firma przewozowa organizuje jednodniowe wycieczki (przy większej grupie pasażerów z wcześniejszą rezerwacją terminu). Klienci mają do wyboru m.in.:

  • spływ przełomem Dunajca,
  • zwiedzanie Kopalni Soli w Wieliczce,
  • wyjazd do centrum Krakowa,
  • przejście ścieżką koronami drzew Ždiar w Słowacji,
  • pobyt w aquaparku Tatralandii w Słowacji.

Doświadczeni i licencjonowani kierowcy zadbają o komfort i bezpieczeństwo wszystkich pasażerów, a także umilą czas podróży poprzez opowiadanie różnego rodzaju ciekawostek i historii całego Podhala. 

Na stronie zamieszczono szczegółowy cennik wynajmu busów w Zakopanem. Ostateczny koszt jest zawsze ustalany indywidualnie i zależy od liczby pasażerów, rodzaju usługi oraz długości trasy do pokonania. Warto wspomnieć, że klienci zakopiańskiej firmy taxi mogą liczyć na dodatkowe zniżki i udogodnienia w odwiedzanych obiektach turystycznych. 

Marka dysponuje nowoczesnymi samochodami, m.in. Audi A4 kombi, VW Sharan, VW T5 Caravelle, bus Renault Master oraz VIP CLASS BUS VW CRAFTER (mieszczący nawet 20 osób). Wśród dodatkowych usług można wymienić wsparcie turystów w przypadku awarii pojazdu i problemów z uruchomieniem auta przebywając w Zakopanem. Wtedy wystarczy wykonać telefon do firmy taxi.WYSTAW OPINIE:
Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Autor: Natalia Sawicka