Francepol Sp. z o.o.


FACEBOOK


TWITTER

INFORMACJE:


WWW: https://francepol.com/pl

Telefon: 683258343

Miejscowość: Stary Kisielin

Adres: Zatorze 9

Kod pocztowy: 66-002

Źródła: https://francepol.com/pl


Dodano: 2022-04-04


Transport i spedycja – sprawdzona firma


Przedsiębiorcy prowadzący duże zakłady produkcyjne oraz działający na rynku międzynarodowym z pewnością potrzebują zaufanego partnera, który zajmie się organizacją i kontrolą łańcucha dostaw. Renomowana firma PTH Francepol funkcjonuje w branży od kilkudziesięciu lat i oferuje transport i spedycję na terenie całej Unii Europejskiej oraz strefy Schengen. Podmiot specjalizuje się w przewożeniu ładunków drobnicowych oraz całopojazdowych. Dla przedsiębiorstwa pracują wysoko wykwalifikowani kierowcy, którzy korzystają z nowoczesnych pojazdów o różnej zabudowie, co umożliwia transportowanie rozmaitych towarów, również wymagających specjalnych warunków przechowywania. Należy zaznaczyć, że firma posiada pozwolenie na przewóz odpadów.

Flota składa się z kilkuset nowoczesnych samochodów samowyładowczych z naczepą wyposażoną w ruchomą podłogę, więc załadunek i rozładunek towarów jest wygodny i szybki. Poza tym pracownicy dysponują elektrycznymi wózkami widłowymi, które z powodzeniem zastępują pojazdy z windą czy dźwigi HDS i mogą być stosowane w miejscach, w których tego typu urządzenia się nie sprawdzają. W przypadku wyjątkowo dużych ładunków przedsiębiorstwo udostępnia specjalne naczepy do 3 m wysokości. Ciężarówki są wyposażone w niezbędne pasy, maty, kątowniki, belki poprzeczne oraz linki celne. Do transportu materiałów przestrzennych, takich jak wełna mineralna czy styropian pracownicy wykorzystują naczepy z zabudową typu tandem, która umożliwia załadunek do 120m3 towaru. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że firma dba o środowisko poprzez instalacje we wszystkich samochodach silników Euro6, które zmniejszają ilość zanieczyszczeń dostających się do atmosfery. Przedsiębiorstwo dysponuje profesjonalnym warsztatem samochodowymi i doświadczonymi mechanikami, którzy regularnie sprawdzają stan techniczny pojazdów, więc możliwość wystąpienia awarii podczas jazdy jest minimalna. Podmiot obsługuje zlecenia jednorazowe oraz może podjąć stałą współpracę obejmującą przewóz ładunków standardowych lub o zróżnicowanych gabarytach.

Każdy klient może liczyć na profesjonalne doradztwo, pomoc w doborze najkorzystniejszych rozwiązań. Szczegółowe informacje na temat świadczonych usług oraz dane kontaktowe znajdują się na stronie internetowej. Wybór tego przedsiębiorstwa transportowego to dobra decyzja.WYSTAW OPINIE:
Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Autor: Krzysztof Jankowski
PODOBNE WPISYSTIER S.C.


Miasto: Gorzów Wielkopolski

WWW: https://www.stier.com.pl/

Henimax


Miasto: Gubin

WWW: https://henimax.pl/