INFORMACJE:


WWW: https://www.gomeo.com.pl/

Telefon: 508 323 000

Miejscowość: Kraków

Adres: Nowosądecka 74

Kod pocztowy: 30-683

Źródła: https://www.gomeo.com.pl/44/73-billboardy


Dodano: 2023-02-25


Billboardy - jaka firma w Krakowie podejmuje się ich produkcji?


Billboardy to nośniki reklamowe spotykane w centrach miast oraz w pobliżu autostrad. Odznaczają się sporymi gabarytami, dlatego nie pozostają niezauważone i są widoczne z dużej odległości. Podświetla się je energooszczędnymi diodami LED, które nie nagrzewają się nawet po wielu godzinach użytkowania, a co za tym idzie – nie niszczą ich powierzchni. Billboardy stanowią alternatywę dla plakatów i przydają się podczas promowania produktów, usług bądź wydarzeń, takich jak konferencje, koncerty, imprezy sportowe czy szkolenia. Umiejętnie wykorzystane pozytywnie wpływają na wizerunek przedsiębiorstwa i jego rozpoznawalność, dzięki czemu właściciele firm pomnażają swoje zyski.

Niezwykle istotna w przypadku billboardów jest czytelność przekazu, co oznacza, że osoby zainteresowane taką formą reklamy, powinny pamiętać o umiarze. Zbyt duża ilość informacji prowadzi bowiem do trudności w odczytywaniu komunikatów, dlatego ich projektowanie można zlecić specjalistom. Najczęściej na opisywanych nośnikach znajduje się promowany produkt, jego cena, nazwa firmy oraz elementy graficzne. Występują one w wersji jednostronnej oraz dwustronnej  i są niepodatne na działanie czynników atmosferycznych, dzięki czemu nie niszczą się pod wpływem deszczu, śniegu, mrozu czy silnego słońca.

Estetyczne billboardy w Krakowie nie muszą być drogie, czego dowodem jest oferta firmy Gomeo. To zaufana drukarnia dysponująca nowoczesnymi urządzeniami, zapewniającymi nienaganną jakość wydruku, w tym wyraziste detale. Pracuje w niej wykwalifikowany personel realizujący zlecenia w krótkim czasie i przy zachowaniu należytych standardów. Kontaktują się z nim przedsiębiorcy chcący promować biznes tradycyjnymi metodami, przy niewielkich nakładach finansowych.

Billboardy zwracają na siebie uwagę, dlatego są uznawane za skuteczne nośniki, znajdujące zastosowanie niemalże w każdej branży. Interesują się nimi właściciele restauracji, kawiarni, zakładów fryzjerskich, salonów SPA czy sklepów spożywczych, choć inwestują w nie także osoby prowadzące hotele. Billboardy mogą bowiem ułatwiać dojazd pod wskazany adres. Występują w wersji ściennej, montowanej do ścian obiektów, przestawnej, wymagającej użycia balastów oraz betonowanej do podłoża. Do ich zalet zalicza się:

  • możliwość dotarcia do szerokiego grona odbiorców w krótkim czasie,
  • stosunkowo niskie ceny,
  • nieskomplikowany montaż.


WYSTAW OPINIE:
Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Autor: Krzysztof Jankowski