greentex24


FACEBOOK


TWITTER


INFORMACJE:


WWW: https://www.greentex24.pl/

Telefon: 501 727 858

Miejscowość: Wrocław

Adres: Nyska 61a

Kod pocztowy: 50-505

Źródła: https://www.greentex24.pl/o-firmie-pm-18.html


Dodano: 2023-02-24


Greentex24.pl - importer mikrofibry godny zaufania


Renomowana firma Greentex24.pl działa na rynku od wielu lat. Cieszy się rozpoznawalnością jako importer mikrofibry. Dzięki know-how, szerokim kontaktom handlowym, surowym kryteriom selekcji asortymentu oraz najwyższemu poziomowi obsługi jest chętnie wybierana przez najbardziej wymagających klientów. Przedsiębiorstwo zarówno w przypadku zamówień detalicznych, jak i hurtowych gwarantuje trwałość, niezawodność, funkcjonalność i komfort użytkowania wszystkich produktów. Do tego dochodzi innowacyjnych charakter katalogu produktowego dzięki stałemu poszerzaniu oferty w odpowiedzi na stale zmieniające się trendy rynkowe. Utrzymywanie stanów magazynowych podstawowych produktów pozwala z kolei szybko i stale realizować zamówienia. Wymienione zalety sprawiają, że z dostawcą współpracują ogólnopolskie marki, w tym Dino, Janas, Kompozyty Sp. z.o.o. czy TechniSat. 

Asortyment hurtowni jest rozbudowany. Jego podstawę stanowią ściereczki oraz inne produkty materiałowe do sprzątania z mikrofibry. Sam materiał jest ceniony ze względu na unikalne właściwości strukturalne i użytkowe. Wyróżnia się świetną chłonnością, nie tylko w przypadku wody, lecz także zanieczyszczeń. Podczas używania nie ma ryzyka zarysowania powierzchni lub pozostawienia smug. Sprawdza się zarówno na sucho, mokro i wilgotno. Jest łatwy w utrzymaniu czystości i pozwala osiągać satysfakcjonujące efekty nawet bez korzystania z dodatkowych środków chemicznych. Poza ścierkami, w sprzedaży czekają środki do dezynfekcji, melamina, mopy, uchwyty, stelaże i kije, czyściwa, akcesoria do kurzu oraz rękawiczki.

Surowe kryteria selekcji produktów trafiających do sprzedaży uwzględniają potrzeby i oczekiwania przedstawicieli licznych branż. Firma swoją ofertę kieruje przede wszystkim do profesjonalnych firm sprzątających, hurtowni i dużych sklepów, firm cateringowych, restauracji, barów, hoteli i innych obiektów gastronomicznych, lakierni, myjni parowych oraz samochodowych, firm z sektora sprzedaży bezpośredniej, a także szpitali, przedszkoli itp.WYSTAW OPINIE:
Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Autor: Krzysztof Jankowski