JANBOX


FACEBOOK


TWITTER


INFORMACJE:


WWW: https://janbox.pl

Telefon: 12 444 55 66

Miejscowość: Skawina

Adres: Witolda Pileckiego 2

Kod pocztowy: 32-050

Źródła: https://janbox.pl/kartony-ozdobne/


Dodano: 2022-04-06


Gdzie można znaleźć producenta opakowań ozdobnych?


Trudno sobie wyobrazić sprzedaż jakiegokolwiek produktu bez stosownego opakowania, dlatego wielu producentów poszukuje kontrahentów dostarczających rozmaite opakowania jednostkowe i zbiorcze. Na stronie janbox.pl można znaleźć firmę działającą w branży opakowań kartonowych od wielu lat. Przedsiębiorstwo to ma doskonale wyposażony park maszynowy oraz doświadczoną załogę, dzięki czemu każde zamówienie wykonuje szybko i sprawnie. Ma w ofercie wiele rozmaitych pudeł i pudełek, ale chętnie wykonuje także opakowania na indywidualne zamówienie. Przedsiębiorstwo to, to także producent opakowań ozdobnych, w tym na wymiar, o różnym zastosowaniu.

To firma z wieloletnim doświadczeniem, doskonale znająca realia rynku i starająca się zawsze dopasować do potrzeb klienta. Jej oferta obejmuje:

  • twarde i sztywne kartony wysyłkowe,
  • opakowania fasonowe,
  • uniwersalne kartony płaskie,
  • ozdobne pudełka do przechowywania.

To, co je wszystkie łączy, to wysoka jakość i precyzyjne wykonania.

Pudełka ozdobne mogą stanowić nie tylko opakowania do prezentów, ale też dekoracje wnętrz. Same mogą stanowić upominek dla kogoś bliskiego. Są proste, jeśli chodzi o design i pojemne, dlatego sprawdzą się w wielu nowoczesnych pomieszczeniach. Mają oryginalne wykończenie i są trwałe. Można je wykorzystać na przykład do przechowywania rozmaitych dekoracji sezonowych.

Wielu klientów z pewnością przyjmie z zadowoleniem fakt, że są to produkty ekologiczne, wykonane z biodegradowalnej tektury falistej o wszechstronnym zastosowaniu. Właściwie użytkowane zachowają piękny wygląd przez wiele lat. w ich produkcji wykorzystano nowoczesne technologie. To produkty oryginalne, precyzyjnie wykonane i estetyczne. Można je nabyć w różnych rozmiarach.WYSTAW OPINIE:
Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Autor: Bianka Lis