Klinika Złotowska dr Kubasik


FACEBOOK


TWITTER


INFORMACJE:


WWW: https://klinikazlotowska.pl/

Telefon: 607229933

Miejscowość: Poznań

Adres: Złotowska 63

Kod pocztowy: 60-189

Źródła: https://klinikazlotowska.pl/powiekszenie-piersi/


Dodano: 2022-06-26


Powiększanie biustu w Poznaniu - gdzie się zgłosić?


Jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów chirurgii plastycznej jest powiększanie piersi, polegające na wszczepieniu implantów. Trwa on kilka godzin i odbywa się w znieczuleniu ogólnym. Zabieg ten wymaga okresu rekonwalescencji, na skutek pojawiającego się bólu i obrzęku, który mija po kilku dniach. Zagadnieniem tym interesują się kobiety niezadowolone z wyglądu swojego biustu, co niejednokrotnie prowadzi do kompleksów i mniejszej pewności siebie. Jego powiększanie sprawdza się także wśród pacjentek, które w przeszłości karmiły piersią oraz wśród kobiet starszych czy po utracie dużej masy ciała.

Implanty wykorzystywane przez chirurgów przyjmują okrągły lub anatomiczny kształt i są wypełniane silikonem bądź solą fizjologiczną. Umieszcza się je poprzez nacięcie w skórze wokół otoczki brodawkowej. Niektóre kliniki proponują także powiększanie przy użyciu autogennej tkanki tłuszczowej. Metoda ta jest uznawana za nieinwazyjną i wiążącą się z niewielkim ryzykiem pojawiania się skutków ubocznych. Jest to zabieg kilkuetapowy, przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym, który polega na wszczepieniu do piersi tkanki tłuszczowej pobranej z innego fragmentu ciała. Po jego zakończeniu zaleca się noszenie odzieży kompresyjnej.

Część kobiet decyduje się na żel hialuronowy, czyli wypełniacz służący do zwiększania objętości piersi do maksymalnie dwóch rozmiarów. Daje on możliwość modelowania kształtu. Placówką, dzięki której pacjentki mogą cieszyć się piersiami w pożądanej przez siebie wielkości, jest Klinika Złotowska z siedzibą w Poznaniu. Powiększanie biustu, jakiego podejmują się specjaliści, sprawdza się wśród kobiet w różnym wieku. Czas utrzymywania się efektów zależy od metod, na jakie się zdecydują.

Do najtrwalszych zalicza się wszczepienie implantów, które mogą być noszone do końca życia. Ponowny zabieg może okazać się niezbędny w razie ich mechanicznego zniszczenia, przykładowo na skutek wypadku. Natomiast efekty autogennego tłuszczu lub żelu hialuronowego utrzymują się przez okres wynoszący mniej więcej 3 lata.WYSTAW OPINIE:
Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Autor: Ada Mazurek