Konwerter Lido


FACEBOOK


TWITTER


INFORMACJE:


WWW: https://www.konwerter.com.pl/

Telefon: 507 471 310

Miejscowość: Bielsko-Biała

Adres: Browarna 23

Kod pocztowy: 43-300

Źródła: https://www.konwerter.com.pl/products/5/insert-rachmistrz-gt-oraz-rewizor-gt-ksiegowosc


Dodano: 2021-12-09


Program Rewizor GT Księgowość - import danych w instytucjach publicznych


Obsługa księgowa w jednostkach administracji terytorialnej podlega nie tylko przepisom ustawy o rachunkowości, ale również wytycznym zawartym w aktach prawnych dotyczących gmin, miast, powiatów i województw. Jednym z obowiązków jest rozliczanie środków na placówki oświatowe. Finansowanie edukacji stanowi poważne obciążenie finansowe, dodatkowo często wydatkowanie funduszy na wspomniany cel podlega skrupulatnej kontroli budżetowej. Kompetentny zespół księgowych jest więc dla lokalnych władz priorytetem, aby uniknąć poważnych kłopotów, w tym również bardzo wysokich kar finansowych.

Urzędy gminy lub starostwa powiatowe zazwyczaj wydzielają z budżetu część środków, przeznaczając je na niezbędne modernizacje. Fundusze te są wykorzystywane między innymi na aktualizację programów księgowych. Nowością na rynku, z której korzysta coraz więcej działów rachunkowości z całego kraju, jest Rewizor GT Księgowość, umożliwiający import danych i ich szybkie, a jednocześnie bezpieczne konwertowanie. 

Dostawcą wspominanego rozwiązania jest firma, która przedstawia się na stronie konwerter.com.pl. Jej pracownicy zapraszają przedstawicieli jednostek budżetowych prowadzących szeroko zakrojoną księgowość do zapoznania się z przygotowaną ofertą oraz skorzystania z dostępnego dla nich ułatwienia. Program jest uniwersalny, ale bardzo łatwo można go spersonalizować i dopasować do potrzeb konkretnego działu księgowego. Lista czynności, w których powyższy konwerter jest w stanie wspomóc księgową i jej współpracowników, jest bardzo długa. Przede wszystkim oszczędza czas oraz niweluje możliwość pomyłki przy księgowaniu, co przy olbrzymiej dziennej liczbie dokumentów do zafakturowania ma niebagatelne znaczenie. WYSTAW OPINIE:
Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Autor: Nina Jakubowska