Krajan


FACEBOOK


TWITTER

INFORMACJE:


WWW: https://www.krajan.info.pl/

Telefon: 608 050 337

Miejscowość: Krajenka

Adres: V Dzielnicy 6

Kod pocztowy: 77-430

Źródła: https://www.krajan.info.pl/oferta/wynajem-autobusow-walcz/


Dodano: 2022-10-20


Jaka firma z okolic Wałcza oferuje wynajem autobusów na wycieczkę?


Nawet jednodniowa wycieczka klasy lub grupy przedszkolnej do sąsiedniej miejscowości generuje konieczność wynajęcia odpowiedniego środka transportu. Aby bezpiecznie przewieźć dzieci do miejsca docelowego, należy wybrać zaufanego przewoźnika, który może podstawić pod placówkę pojazd o wystarczającej liczbie siedzeń dla dzieci i opiekunów. Jako że jest to zwykle ponad 30 osób, niewielki bus z pewnością się nie nada. Trzeba poszukać w najbliższej okolicy firmy proponującej wynajem autobusów. W Wałczu usługi tego typu świadczy przedsiębiorstwo KRAJAN. 

Wspomniany realizator działa na lokalnym rynku już od wielu lat. Przyjmuje zlecenia na przejazdy zorganizowane na terenie województwa zachodniopomorskiego oraz na dłuższych trasach, w zależności od potrzeb zamawiającego. Istnieje też możliwość rezerwacji pojazdu wraz z kierowcą i podróży poza granice Polski.

Firma chętnie współpracuje z okolicznymi placówkami oświatowymi, klubami sportowymi oraz innymi organizacjami społecznymi zrzeszającymi osoby w różnym wieku. Zaprasza do kontaktu, jeśli zajdzie konieczność transportu wychowanków, zawodników oraz członków na bliższe i dalsze odległości. Kadra zajmująca się obsługą zleceń dba, by wyjazd był przygotowany w najdrobniejszych szczegółach. Pracownicy dokładają wszelkich starań, by w wyznaczonym terminie i miejscu po uczestników podjechał bus lub autobus z doświadczonym, kompetentnym kierowcą, przygotowany do drogi i w pełni sprawny. 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynkowym, realizator rozszerzył ofertę także o wynajem samochodów osobowych. Jest to opcja przygotowana przede wszystkim z myślą o osobach poszukujących transportu na krótki okres czasu, na przykład podczas wakacji nad morzem, podróży służbowej czy też na przejazd z bagażami na lokalne lotnisko. Większość modeli jest dostępna od ręki, na niektóre firma prowadzi indywidualne zapisy. Informacje o tym, które samochody można wynająć bez czekania, są zwykle publikowane online. Kadra zachęca też do kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem e-maila. To najszybszy sposób dokonania rezerwacji. Wynajem można też zlecić, udając się do biura firmy znajdującego się w Krajence niedaleko Złotowa. Z uwagi na mnogość proponowanych opcji każde zamówienie rozliczane jest indywidualnie. Dla stałych klientów przewidziano atrakcyjne rabaty. WYSTAW OPINIE:
Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Autor: Krzysztof Jankowski