KreatorzyKariery.pl


FACEBOOK


TWITTER


INFORMACJE:


WWW: https://kreatorzykariery.pl/

Telefon: +48532434241

Miejscowość: Warszawa

Adres: Świętokrzyska 30

Kod pocztowy: 00-116

Źródła: https://kreatorzykariery.pl/stworzyc-profesjonalny-profil-linkedin/


Dodano: 2023-03-13


Profil na LinkedIn - czy warto go posiadać?


Internet daje wspaniałe możliwości osobom szukającym pracy, chcącym ją zmienić czy pragnącym robić karierę. Można w nim znaleźć liczne podpowiedzi, oferty pracy, a także - zaprezentować siebie. To ostatnie zapewnia zwłaszcza portal LinkedIn, który jest wyjątkowym miejscem w sieci, łączącym osoby chętne podjąć pracę z pracodawcami. Nie jest to jednak zwyczajny portal z ogłoszeniami.

Jego cechą charakterystyczną jest fakt, że osoby chętne tworzą swoje profile, a pracodawcy sami ich wyszukują - czy też robią to ich rekruterzy albo tzw. łowcy głów, by następnie się do nich odzywać. Jest to niezwykle wygodne i daje wiele możliwości, a przede wszystkim osobom mogącym pochwalić się dużymi kompetencjami i dorobkiem zawodowym. Co ciekawe, na założenie profilu decydują się nie tylko osoby aktualnie poszukujące pracy. Nawet częściej zdarza się, że zakłada się profil na LinkedIn z myślą o przyszłości, bo na przykład zawsze może odezwać się ktoś, kto zaproponuje pracę lepszą niż obecna. Na pewno zatem warto posiadać swój profil, o tym, jak go stworzyć, by kogoś sobą zainteresować, można przeczytać na stronie kreatorzykariery.pl. Warto zastosować się do tych wskazówek, ponieważ portal ten jest największym jeśli chodzi o kandydatów do pracy i pracodawców, zatem liczba jego użytkowników jest ogromna. Chcąc dać się zauważyć, trzeba przede wszystkim podać jak najwięcej informacji, w dodatku precyzyjnych, by wyszukiwarka mogła wyszukiwać odpowiednie wyniki.

Na wskazanej stronie, prowadzonej przez specjalistów w dziedzinie rekrutacji (i nie tylko) można też znaleźć porady na temat tego, jakie zamieszczać zdjęcia czy podawać informacje. Wszystko służy temu, by stworzyć profil profesjonalny, zaprezentować się jako profesjonalista - trzeba pamiętać, że LinkedIn to na przykład nie Facebook, nie można zatem zamieścić w nim zdjęcia z wakacji czy szalonej imprezy.

Stworzenie dobrego profilu, z wieloma informacjami, dzięki tym wskazówkom będzie łatwe i zabierze niewiele czasu. Warto zatem zadać sobie ten trud, by dać sobie szansę na znalezienie świetnej pracy, w dodatku bez konieczności własnych poszukiwań.WYSTAW OPINIE:
Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Autor: Ada Mazurek