Lenis Sp. Z O.O


FACEBOOK


TWITTER


INFORMACJE:


WWW: https://lenis.pl

Telefon: 61 851 13 05

Miejscowość: Poznań

Adres: Wierzbowa 6 6

Kod pocztowy: 61--85

Źródła: https://lenis.pl/kosmetyka-podstawowa/depilacja-woskiem-lycon/


Dodano: 2021-10-18


Depilacja woskiem Poznań


Osoby pragnące zadbać o swój wygląd i poddać się zabiegom odmładzającym czy pozbyć się niechcianego owłosienia mogą skorzystać z usług ośrodka ze strony lenis.pl. Jest to prywatna klinika dermatologiczna, w której wykonuje się codziennie wiele zabiegów mających na celu przywrócenie pacjentom młodzieńczego wyglądu, a co za tym idzie także wiary w siebie. Można tutaj znaleźć zarówno podstawowe usługi kosmetyczne, w tym manicure i pedicure, jak i rozmaite zabiegi pielęgnacyjne czy odmładzające.

Jedną ze specjalizacji tego centrum znajdującego się w Poznaniu jest depilacja woskiem lub laserem przy użyciu wysokiej klasy sprzętu. Zatrudnieni tam specjaliści starają się spełnić oczekiwania swoich pacjentów, dlatego dobierają procedury indywidualnie. Do depilacji przeprowadzonej woskiem wykorzystuje się specjalny produkt o nazwie Lycon. Jest to innowacyjny sposób depilacji, dający doskonały efekty przez sześć tygodni.

Jest to nowoczesna metoda obecnie stosowana na całym świecie. Wspomniany wosk został wyprodukowany z naturalnych składników, a w jego skład wchodzą między innymi:

  • żywice,
  • aloes,
  • rumianek,
  • róża,
  • lawenda

i wiele innych surowców o właściwościach kojących i nawilżających. Użycie tego wosku do usunięcia niechcianego owłosienia jest niemal bezbolesne i dokładne, gdyż wosk ten jest w stanie wychwycić nawet najmniejsze odrosty. Dzięki temu nie ma potrzeby czekać na zabieg do odpowiedniego momentu. Z tego sposobu pozbywania się owłosienia korzystało wiele znanych osób, w tym między innymi Victoria Beckham.

Odpowiednie połączenie ziół sprawia, że wspomniany wosk z łatwością odrywa się od skóry i nie powoduje podrażnień ani uszkodzeń naskórka. Dzięki olejkom zawartym w jego składzie jest elastyczny, a skóra jest doskonale zabezpieczona przed podrażnieniami. Wiele osób korzystających z tego sposobu depilacji uznaje, że zabieg był przyjemny, a skóra po nim jest odżywiona i nawilżona. Z pewnością wpływ na przyjemne doznania my także wspaniały zapach stosowanego do zabiegu wosku, dlatego usuwanie nim owłosienia można też uznać za element aromaterapii.

Wosk ten jest dostępny w kilku rodzajach i każdy klient ma możliwość wyboru odpowiednio dobranego do depilowanej okolicy oraz do stopnia wrażliwości skóry. W dostępnym asortymencie można znaleźć woski twarde, miękkie i hybrydowe, do depilacji paskowej i bezpaskowej. Produkt ten stosuje się zarówno w depilacji przeprowadzonej na kobietach, jak i na mężczyznach. WYSTAW OPINIE:
Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Autor: Natalia Sawicka