LUPU s.c.


FACEBOOK


TWITTER


INFORMACJE:


WWW: https://luppopuppo.pl/

Telefon: +48 605 951 060

Miejscowość: Wrocław

Adres: Słonimskiego 1

Kod pocztowy: 50-304

Źródła: https://luppopuppo.pl/


Dodano: 2021-11-09


Przedszkole niepubliczne we Wrocławiu - ile kosztuje?


Rodzice dzieci, które uczęszczają do prezentowanego przedszkola bardzo często pracują we Wrocławiu i okolicach. Placówka zapewnia opiekę już od wczesnych godzin porannych, a grono pedagogiczne jest dostępne do godziny osiemnastej. W tym czasie najmłodsi mogą liczyć na wiele godzin zabawy oraz nauki. 

W trakcie całodziennego pobytu dzieci mają zapewnione pełne wyżywienie. W jego skład wchodzą dwa śniadania, obiad i dwa podwieczorki. Poszczególne potrawy mogą być komponowane według wytycznych dietetyka. Mogą być pozbawione glutenu, mleka i składników mięsnych. Są dostarczane w zamkniętych opakowaniach, osobno dla każdego malucha. Dieta jest dostosowana do wieku dzieci, a całotygodniowy jadłospis można sprawdzić na stronie Luppopuppo.pl.

Administracja przedszkola każdego dnia uzupełnia dział aktualności na swojej witrynie. Dzięki temu rodzice mają ciągły dostęp do najświeższych informacji. Mogą także korzystać z porad wspomnianego dietetyka, logopedy oraz psychologa. W trakcie codziennych zajęć dzieci mają okazję poznawać podstawy języka angielskiego. Z każdym miesiącem poznają nowe zagadnienia, które procentują później w trakcie nauki w zerówce oraz pierwszych klasach szkoły podstawowej. 

Przedszkole niepubliczne we Wrocławiu przyjmuje dzieci od ósmego miesiąca życia. Trafiają one do żłobka, w którym z pewnością nie zabraknie czasu na czytanie, spacery i ciekawe opowieści. Starsze dzieci w ciągu dnia mają zdecydowanie więcej zajęć dydaktycznych w uwzględnieniem różnych zainteresowań. Jest także wiele zabaw ruchowych, które mają rozwinąć u najmłodszych zdolności motoryczne. 

Poszczególne sale zostały wyposażone w nowoczesne meble, zapewniające prawidłową postawę podczas użytkowania. Są wykonane z najwyższej jakości materiałów. Nie brakuje kolorowych dodatków oraz zabawek edukacyjnych. Wiele elementów wyposażenia pojawia się w salach, w związku z konkretnymi wydarzeniami lub porami roku. Ściany zostały ozdobione kolorowymi rysunkami uśmiechniętych i pozytywnych postaci. 

Koszty związane z pobytem dzieci w przedszkolu są wyliczane indywidualnie na podstawie deklarowanych godzin pobytu oraz wybranego rodzaju wyżywienia. Podstawowy czynsz miesięczny wynosi około tysiąca złotych. Jak twierdzą rodzice, jest to niewielka kwota w zamian za tak profesjonalną i rzetelną opiekę nad dziećmi.WYSTAW OPINIE:
Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Autor: Natalia Sawicka