Meble-Bocian


FACEBOOK


TWITTER


INFORMACJE:


WWW: https://furnigo.pl/

Telefon: 343000052

Miejscowość: Częstochowa

Adres: Wręczycka 268

Kod pocztowy: 42-202

Źródła: https://furnigo.pl/pl/p/Wieszak-scienny-Picket-naturalne-drewno-Umbra/3114


Dodano: 2021-10-02


Wieszak ścienny z naturalnego drewna Umbra


Urządzenie garderoby jest proste dzięki wykorzystaniu wygodnych i sprawdzonych akcesoriów. Niezbędne wyposażenie znajduje się na stronie internetowej furnigo.pl. Pod tym adresem działa przedsiębiorstwo specjalizujące się w sprzedaży mebli oraz akcesoriów do wykańczania wnętrz. Klienci cieszą się szerokim wyborem asortymentu przeznaczonego do urządzenia kuchni, sypialni, salonu lub jadalni. Nie brakuje również pomysłów na oryginalne urządzenie pokoju dla nastolatka. Wszystkie produkty dostępne w ofercie tego sklepu odznaczają się wysoką jakością wykonania. Powstają z wytrzymałych materiałów, dzięki czemu posłużą swoim użytkownikom na wiele lat.

Wśród rzeczy przeznaczonych do przedpokoju lub garderoby znajduje się wieszak ścienny z naturalnego drewna Umbra. Prezentuje się on stylowo, a jednocześnie odznacza się wytrzymałością, jako że może utrzymać obciążenie o wadze wynoszącej nawet 10 kg. Został wykonany z drewna sosnowego, które poddano obróbce. Wieszak odznacza się ciekawym, okrągłym kształtem. Składa się z pięciu uchwytów, na których można powiesić odzież wierzchnią lub torebkę. Pasuje do pomieszczeń urządzonych w stylu minimalistycznym, nowoczesnym lub skandynawskim. Dzięki wykonaniu z drewna sprawia, że wnętrze wygląda na bardziej przytulne. Można umieścić go na  dowolnej ścianie, bez względu na sposób jej wykończenia. W asortymencie znajdują się również inne dopasowane stylistycznie elementy, takie jak, półki oraz gabloty. Świetnie sprawdzą się one do kompleksowego wyposażenia garderoby, przedpokoju lub kącika w sypialni. Montaż wieszaka odbywa się w szybki sposób, jako że jest on niezwykle intuicyjny. Do każdego modelu została dołączona odpowiednia instrukcja. Instalacja nie wymaga zastosowania żadnych specjalnych narzędzi. Produkt umieszczono w ozdobnym opakowaniu, dzięki czemu sprawdzi się  jako prezent dla bliskich osób.

Sklep zapewnia nie tylko szeroki wybór wyposażenia do domu, ale również atrakcyjne ceny. Więcej informacji znajduje się pod wskazanym wcześniej adresem.WYSTAW OPINIE:
Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Autor: Olaf Zając