Metal-Place


FACEBOOK


TWITTER


INFORMACJE:


WWW: https://metal-place.pl

Telefon: 506 496 111

Miejscowość: Żuromin

Adres: Mickiewicza 14

Kod pocztowy: 09-300

Źródła: https://metal-place.pl/piaskownice/


Dodano: 2024-01-09


Gdzie można kupić ekologiczne, kryte piaskownice dla dzieci?


Obowiązkiem rodziców oraz różnych placówek oświatowych i opiekuńczych jest zapewnienie dzieciom bezpiecznych i atrakcyjnych miejsc do zabawy na świeżym powietrzu. Odpowiednio wyposażone place zabaw dają maluchom możliwość ćwiczenia sprawności, koordynacji ruchowo-wzrokowej, wzmacniania mięśni, a także nawiązywania relacji społecznych i uczenia się norm współżycia. Dlatego, aby pociechy chciały tam spędzać czas, ogródki takie powinny być odpowiednio wyposażone w ciekawe zabawki i urządzenia. 

Szukając producenta zabawek do ogrodu czy na dowolny plac zabaw, warto zapoznać się z ofertą firmy ze strony metal-place.pl. Ma ona w asortymencie mnóstwo solidnych urządzeń z atestem i wykonało już setki ekologicznych projektów na zlecenie osób prywatnych, jak również rozmaitych instytucji. Przedsiębiorstwo to ma w sprzedaży odpowiednie urządzenia zarówno dla bardzo małych dzieci, takie na przykład jak bezpieczne huśtawki sprężynowe, zjeżdżalnie czy karuzele platformowe, jak i dla nieco starszych pociech, w tym:

  • duże place zabaw, jedno- i dwupiętrowe,
  • większe huśtawki,
  • trampoliny,
  • ścianki wspinaczkowe

i tym podobne.

W bogatej ofercie są także nieodzowne na każdym placu zabaw piaskownice dla dzieci. Mogę on mieć różne kształty, a do ich produkcji wykorzystano nie tylko drewno, doskonale zaimpregnowane przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, ale też blachę stalową malowaną proszkowo, przypominającą wyglądem tworzywo sztuczne. Wyroby te są kolorowe, efektowne i z pewnością spodobają się maluszkom, które uwielbiają lepić rozmaite konstrukcje z wilgotnego piasku. Dają one możliwość zabawy zarówno w pojedynkę, jak i w grupie rówieśniczej, ucząc przy tym dzielenia się swoimi zabawkami z innymi dziećmi. Zabawa w piaskownicy doskonale wpływa również na rozwijanie zdolności manualnych oraz wyobraźni przestrzennej.

Znajdujące się w asortymencie piaskownice są łatwe w instalacji i utrzymaniu. Do większości z nich można również dokupić specjalne pokrywy, chroniące przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, jak też przed zwierzętami. Wszystkie dostępne w ofercie produkty są atestowane i spełniają wymagania norm polskich oraz europejskich.WYSTAW OPINIE:
Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Autor: Dorota Nowakowska