MetalMix


FACEBOOK


TWITTER


INFORMACJE:


WWW: https://metalmix.info/

Telefon: 604 348 429

Miejscowość: Wolsztyn

Adres: Bohaterów Bielnika 23

Kod pocztowy: 64-200

Źródła: https://metalmix.info/Joomla/elementy-drogowe/130-slupek-przeszkodowy-u-5a.html


Dodano: 2022-03-24


Słupek przeszkodowy U-5a i jego zastosowanie


Jednym z elementów spotykanych na wielu polskich drogach są słupki przeszkodowe. Ich celem jest poprawa orientacji kierowców oraz zwiększenie bezpieczeństwa podczas poruszania się po drodze. Doceniają je także piesi, którzy są zauważani z dużej odległości, co jest istotne szczególnie w przestrzeniach słabo oświetlonych. Słupki spotyka się w pobliżu przejść, szykan oraz wysepek. Sprawdzają się one również na dwukierunkowych drogach. Są to wytrzymałe wyroby mogące mieć kontakt z wilgocią, mrozem lub silnym promieniowaniem słonecznym. Występują w kilku kształtach i wielkościach, a do ich produkcji wykorzystano polietylen lub inne materiały, które trudno zniszczyć.

Na powierzchni słupków bardzo często znajdują się elementy odblaskowe, nieocenione wieczorem oraz nocą. Modele od zaufanych producentów mają niezbędne certyfikaty potwierdzające ich jakość i są zgodne z Krajową Deklaracją Zgodności. Nanoszona na nie folia nie przedziera się i nie rozciąga, dzięki czemu spełnia swoje zadanie przez długi czas. Wytrzymały słupek przeszkodowy U-5a oraz inne produkty z tej kategorii są dostępne na stronie metalmix.info. Firma, do której należy witryna, gwarantuje szeroki wybór artykułów w niewygórowanych cenach.

Słupki zamawiane przez klientów służą do wyodrębniania krawężników oraz znakowania rozpoczęcia pasów, które dzielą jezdnię. Przyjmują one kształt ostrosłupów, graniastosłupów lub walców, a ich wysokość nie przekracza 120 centymetrów. Produkty te mają żółty kolor, który zwraca na siebie uwagę, dzięki czemu są dostrzegane przez wszystkich kierowców. Znajdują one zastosowanie przy niesprzyjających warunkach pogodowych i odznaczają się stabilnością. Firma proponuje także blokady parkingowe, tablice kierujące oraz ławki.WYSTAW OPINIE:
Oceń firmę (5 z 1 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Autor: Dorota Nowakowska