MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG KOMUNALNYCH SP. Z O.O.


FACEBOOK


TWITTER


INFORMACJE:


WWW: https://mpuk.pl/

Telefon: 22 836 69 12

Miejscowość: Warszawa

Adres: Nakielska 3

Kod pocztowy: 01-106

Źródła: https://mpuk.pl/


Dodano: 2023-01-18


Zakład pogrzebowy na Bielanach – co znajduje się w ofercie?


Gdy odejdzie bliska osoba, jedną z formalności do jest organizacja pogrzebu. W takiej chwili warto znać ekspertów, którzy zajmą się wszystkimi formalnościami oraz organizacją uroczystości. Szukając zakładu pogrzebowego na Bielanach, można zapoznać się z ofertą firmy MPUK.

Przedsiębiorstwo ma kilkadziesiąt lat doświadczenia na rynku. Zajmuje się wszystkimi niezbędnymi formalnościami, a także organizacją całej uroczystości. W jego ofercie znajdują się kwiaty, urny, trumny, karawany oraz strony upamiętniające. Firma zajmuje się organizacją pogrzebów zarówno świeckich, jak i religijnych. Specjalizuje się między innymi w przewozie zwłok z różnych terenów Polski, a nawet z innych krajów. Klienci mogą skorzystać  ze wsparcia w zakresie uzyskania aktu zgonu, przygotowania pochówku, odebrania ciała i transportu zwłok. Podmiot zajmuje się zarówno tradycyjnym pochówkiem, jak i kremacją. Przewóz ciała zmarłego na cmentarz jest organizowany w eleganckim karawanie. Firma zapewnia odpowiednią oprawę muzyczną podczas pogrzebu. Przykłada szczególną uwagę do dekoracji, doradzając w wyborze kwiatów, a także wykonując nagrobki. Wykorzystuje różne materiały, z których tworzy krzyże oraz płyty nagrobne. Ponadto firma dostarcza stroiki i wiązanki.

O jakości usług świadczą między innymi opinie wystawione przez dotychczasowych klientów. Przed skorzystaniem z oferty warto dowiedzieć się, gdzie znajduje się najbliższy punkt usług pogrzebowych. W razie pytań przedstawiciele firmy pozostają do dyspozycji swoich klientów. Telefon jest dostępny całodobowo, a główna siedziba znajduje się na terenie warszawskiej Woli. Podmiot w razie potrzeby pomaga w organizacji doradztwa ze strony prawnika lub psychologa. WYSTAW OPINIE:
Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Autor: Nina Jakubowska