Moderno Mundo Sp.z o.o.


FACEBOOK


TWITTER

INFORMACJE:


WWW: https://modernomundo.pl/

Telefon: 61 306-77-77

Miejscowość: Gądki

Adres: Firmowa 10

Kod pocztowy: 62-023

Źródła: https://modernomundo.pl/pl/worki-doypack


Dodano: 2022-03-01


Najlepsze opakowania typu doypack na rynku


Czy wiesz, że wysokiej jakości opakowania mogą uczynić produkt dużo atrakcyjniejszym w oczach klienta? Poznaj ofertę jednego z ich największych producentów na rynku!

Oferowane torebki, wykonane z wielowarstwowych, wytrzymałych laminatów mają uniwersalny charakter, dzięki czemu znajdują praktycznie wszechstronne zastosowanie. Właściwości fizykochemiczne, związane z surowcami użytymi do produkcji, gwarantują, że są one bezpieczne dla żywności, z jaką wchodzą w kontakt, a jednocześnie skutecznie chronią ją przed działaniem niepożądanych czynników - takich jak wilgoć, zanieczyszczenia, zbyt wysoka lub za niska temperatura. Tego typu woreczki są bardzo pożądanym artykułem. W znaczącym stopniu ułatwiają transport wielu produktów na duże odległości, ich magazynowanie, przechowywanie na półkach sklepowych bądź już po zakupie. Klienci czują się pewniej wiedząc, że zakupiony przez nich towar, dzięki właściwemu opakowaniu, zachowuje na długo swoje właściwości, a tym samym pozostaje świeży również po pierwszym otwarciu, przez cały okres przydatności do spożycia, określonej przez producenta na opakowaniu. Folie barierowe cechują się nieprzepuszczalnością powietrza, gazów i aromatów.

Zamawiający mają do wyboru opcję papierową, bezbarwną, aluminiową metalizowaną. W zależności od indywidualnych potrzeb można zamówić opakowanie o wybranej przez siebie pojemności i rozmiarach. Woreczki wyposażone zostały również w dodatkowe rozwiązania, zwiększające ich funkcjonalność, takie jak struna otwarta, eurodziurka, struna zamknięta, rączka doypack, nacinka easy-open, korek, zaokrąglone narożniki, nacięcie laserowe, okno, lakier paper touch, wentyl, zabezpieczenie przeciwko niebezpiecznemu promieniowaniu UV. Wybrany nadruk oraz odpowiednio dostosowana szata wizualna pozwalają znacząco zwiększyć atrakcyjność produktu na sklepowej półce wśród wielu innych oferowanych przez konkurencję i są jednymi z elementów bezpośrednio kształtujących decyzje konsumentów ze wszystkich grup socjalnych. 

Współpraca z Moderno Mundo otwiera wiele interesujacych perspektyw przed kontrahentami, którzy się na nią decydują i wpływa na rynkowy sukces oferowanych przez nich produktów. Jako jeden z największych dostawców tego typu opakowań na kontynencie, firma spod Poznania jest pewnym i stabilnym partnerem w biznesie.WYSTAW OPINIE:
Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Autor: Krzysztof Jankowski