MyHappyOcean - Opakowania Ekologiczne


FACEBOOK


TWITTER


INFORMACJE:


WWW: https://myhappyocean.pl/

Telefon: + 48 509 295 620

Miejscowość: Warszawa

Adres: Zapłocie 256

Kod pocztowy: 02-970

Źródła: https://myhappyocean.pl/pol_m_OPAKOWANIA-EKOLOGICZNE_Talerze-papierowe-236.html


Dodano: 2023-01-22


Eko talerze papierowe – co warto wiedzieć?


Obecnie ludzie mają o wiele większą wiedzę na temat zanieczyszczenia środowiska i chcą korzystać z ekologicznych rozwiązań. Z tego względu przedsiębiorcy działający w branży gastronomicznej, prowadzący firmy cateringowe, powinni zwrócić uwagę na artykuły wykonane z przyjaznych przyrodzie materiałów, zwłaszcza w przypadku, gdy częścią funkcjonowania restauracji czy kawiarni jest wydawanie kawy i posiłków na wynos.

Nowoczesne, jednorazowe naczynia produkuje się z różnych surowców odnawialnych. Przedsiębiorcy najczęściej wybierają  eko talerze papierowe. Popularność wyrobów z papieru sprawiła, że producenci oferują artykuły w rozmaitych kształtach i rozmiarach, więc każdy kucharz bez problemu znajdzie model idealnie dostosowany do wielkości danej potrawy. W zależności od indywidualnych potrzeb klienci mogą wybrać egzemplarze wykonane z celulozy lub masy papierniczej. Klasyczne modele celulozowe to świetne rozwiązanie w przypadku jedzenia zimnego i ciepłego. Poza tym prezentują się estetycznie oraz są niedrogie w produkcji. Jednak nie są tak wytrzymałe, jak druga opcja.  Artykuły z masy charakteryzują się wysoką trwałością i pozostają szczelne przez długi czas, co sprawia, że są idealnym rozwiązaniem dla restauracji oferujących jedzenie na wynos lub firm cateringowych. Opakowanie nie przemoknie ani nie wpłynie na smak potrawy. Ponadto przetworzony papier wytrzymuje temperaturę od -20 do 100 stopni Celsjusza, więc opakowania można trzymać w lodówce czy włożyć do mikrofalówki lub piekarnika. Papierowe talerze są całkowicie biodegradowalne, rozkładają się w ciągu 90 dni.

Osoby, które chcą nabyć dobrej jakości naczynia wykonane z ekologicznych materiałów, mogą zrobić zakupy na stronie internetowej myhappyocean.pl. Dzięki doświadczeniu zgromadzonemu w ciągu kilkunastu lat działalności w branży firma doskonale trafia w potrzeby różnych grup klientów i może im zaproponować produkty najwyższej jakości w przystępnych cenach. Asortyment jest rozbudowany i zawiera talerze, kubki do napojów, pojemniki na zupy, sałatki, sosy, dipy oraz wiele innych, więc klient może kupić wszelkie niezbędne artykuły w jednym miejscu, co jest wygodne i oszczędza czas. Warto dodać, że sprzedawane naczynia zostały wyprodukowane zgodnie z wymogami prawnymi, są certyfikowane, mogą mieć kontakt z żywnością.WYSTAW OPINIE:
Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Autor: Olaf Zając