ODEKA SIMP FF


FACEBOOK


TWITTER


INFORMACJE:


WWW: https://www.odeka.pl/

Telefon:

Miejscowość: Bydgoszcz

Adres: Toruńska 286

Kod pocztowy: 85-030

Źródła: https://www.odeka.pl/kursy-szkolenia/koparki


Dodano: 2022-06-21


Kurs koparkoładowarki w Bygoszczy - gdzie się zapisać?


Aby zwiększyć swoje możliwości w zakresie znalezienia dobrze płatnej pracy, zwłaszcza w branży budowlanej, warto zainwestować w odpowiednie kursy. Obecnie kierownicy budowy, kompletując ekipę, dużą uwagę zwracają na posiadane kwalifikacje potwierdzone certyfikatami wydawanymi przez Urząd Dozoru Technicznego. Jednym z takich uprawnień jest między innymi posiadanie zaświadczenia jako operator koparkoładowarki.

Zapotrzebowanie na osoby na takim stanowisku jest obecnie bardzo duże. Są oni niezbędni zarówno przy pracach budowlanych na prywatnych posesjach, jak i na wielkopowierzchniowych inwestycjach deweloperskich pod zabudowę wielorodzinną lub szeregową. Operator może podjąć się wykonania różnego rodzaju przekopów podczas poszukiwań i kładzenia instalacji podziemnych. Zakres jego działalności jest naprawdę spory. Nie dziwi więc fakt, że wiele osób decyduje się na sfinansowanie z własnej kieszeni kursu pozwalającego zyskać kompetencje do pracy koparkoładowarką.

Organizator szkoleń zawodowych, Ośrodek Doskonalenia Kadr SIMP FF Henryk Wojciechowski, mający swoją siedzibę w Bydgoszczy, publikuje na swojej stronie internetowej ofertę różnego rodzaju kursów, z której mogą skorzystać zarówno osoby lokalne, jak i dojeżdżające z innych rejonów Polski. Na liście propozycji figuruje między innymi kurs koparkoładowarki, zakończony egzaminem pozwalającym zdobyć tytuł operatora maszyn i sprzętu budowlanego. 

Kadra ośrodka zaprasza do zapoznania się ze szczegółami dostępnymi online, w tym przestawianymi na serwisie firmy terminami szkoleń. Można się na nie zapisać, korzystając z formularza lub też zgłaszając swój udział w wiadomości e-mail bądź telefonicznie. Organizator, dbając o kompleksowość i najwyższą jakość kursów, zatrudnia wykwalifikowaną kadrę instruktorów, którzy wykładają zarówno teorię, jak i praktykę. Omawiają też bardzo istotne z punktu bezpieczeństwa użytkowania sprzętu ciężkiego zasady BHP.

Do udziału w kursie mogą zgłosić się osoby prywatne lub zatrudnione w firmach budowlanych.WYSTAW OPINIE:
Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Autor: Bianka Lis