ODZYSKAMY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA


FACEBOOK


TWITTER


INFORMACJE:


WWW: https://odzyskamyodszkodowanie.pl

Telefon: 739088388

Miejscowość: Gdańsk

Adres: Orzechowa 5

Kod pocztowy: 80-001

Źródła: https://odzyskamyodszkodowanie.pl/odkup-odszkodowan/


Dodano: 2022-12-26


Odkup odszkodowania OC – na czym polega?


Osoby poszkodowane w różnego rodzaju wypadkach otrzymują zazwyczaj od ubezpieczyciela propozycję wypłaty polisy o znacznie zaniżonej wartości. Nie muszą jednak godzić się na proponowane warunki. Jeśli pomimo odwołania się ubezpieczyciel nie chce zaproponować bardziej korzystnych warunków, poszkodowany może zgłosić się do przedsiębiorstwa, które zajmuje się wykupem praw do odszkodowania. Jest to najszybsza i najprostsza droga do otrzymania należnych pieniędzy.

Taką ofertę posiada przedsiębiorstwo Odzyskamy. Jego usługi są skierowane głównie do klientów, którzy byli uczestnikami wypadku samochodowego w ciągu ostatnich trzech lat. Z oferty mogą skorzystać nawet te osoby, które już zaakceptowały warunki zaproponowane przez ubezpieczyciela oraz otrzymały od niego odpowiednią rekompensatę. Przeszkodą do otrzymania zadośćuczynienia nie jest także fakt dokonania naprawy pojazdu. Odkup odszkodowania OC przebiega w określonym porządku. Najpierw przeprowadzana jest weryfikacja danego przypadku. Następnie firma oszacowuje wysokość brakującej kwoty i część należności od razu wypłaca klientowi na wskazany przez niego rachunek bankowy. W ten sposób unika on długotrwałych batalii sądowych, do których musiałby się na dodatek odpowiednio przygotować.

Z oferty mogą skorzystać osoby poszkodowane w różnych wypadkach, nie tylko samochodowych, ale również wynikłych z błędów medycznych lub takich, do których doszło podczas wykonywania pracy.  Przedsiębiorstwo zapewnia wsparcie nawet tym, którzy wzięli kredyt mieszkaniowy we frankach. Szczegóły zostały opisane na stronie internetowej firmy. Z jej przedstawicielami można skontaktować się na wiele sposobów, w tym telefonicznie, e-mailowo oraz na czacie. Podmiot zatrudnia ekspertów w dziedzinie wyceniania szkód, w tym doświadczonych rzeczoznawców. Ponadto korzysta ze wsparcia prawników. Na rynku działa już od kilkunastu lat. Wszystkie umowy podpisywane z klientami są przejrzyste i zrozumiałe, aby byli oni świadomi wszystkich warunków zawarcia porozumienia. WYSTAW OPINIE:
Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Autor: Krzysztof Jankowski