OL-FOL


FACEBOOK


TWITTER


INFORMACJE:


WWW: https://ol-fol.pl/

Telefon: 58 692-05-70

Miejscowość: PRUSZCZ GDAŃSKI

Adres: Nowowiejskiego 22B

Kod pocztowy: 83-000

Źródła: https://ol-fol.pl/folia-stretch/


Dodano: 2021-12-10


Maszynowe folie stretch i ich zastosowanie


Jednym z podstawowych materiałów wykorzystywanych w firmach transportowych, logistycznych, spożywczych i spedycyjnych jest folia stretch. Zazwyczaj występuje w wersji przezroczystej, nieco rzadziej barwionej i jest sprzedawana w praktycznych rolkach. Skutecznie zabezpiecza ładunki umieszczane na paletach, dzięki czemu nie przesuwają się one ani nie niszczą podczas transportu. Sprawdza się podczas owijania zgrzewek z napojami oraz wielu innych produktów spotykanych w sklepach spożywczych. Materiały te pełnią funkcję ochronną i dają możliwość łatwego grupowania przedmiotów na wybrane partie. Folie można wykorzystywać ręcznie lub umieszczać je w owijarkach.

Zastosowanie takich produktów jest bardzo szerokie. Interesują się nimi nie tylko właściciele firm, ale i osoby prywatne. Niekiedy są one wykorzystywane w gospodarstwach domowych, przykładowo do owijania wędlin lub serów. Odznaczają się niepodatnością na rozciąganie, pękanie i inne zniszczenia, dlatego stale zyskują na popularności. Szeroki wybór folii stretch o doskonałej jakości znajduje się na stronie ol-fol.pl. Należy ona do dobrze zaopatrzonego przedsiębiorstwa, które proponuje maszynowe folie stretch.

Charakteryzują się one znakomitą przyczepnością niezależnie od materiału oraz możliwością dopasowywania się do rozmaitych kształtów. Dają szansę pakowania zarówno drobnych elementów, jak i ładunków o sporych gabarytach. W przeciwieństwie do wielu innych materiałów folia jest wodoodporna, co chroni przed namaczaniem produktów przeznaczonych do transportu lub sprzedaży. Zainteresowaniem cieszy się szczególnie folia przezroczysta, ponieważ ułatwia podglądanie zawartości opakowania. Alternatywą są modele kolorowe, przydatne wśród firm wysyłających towary przez internet.WYSTAW OPINIE:
Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Autor: Bianka Lis