Ośrodek Rekreacyjno Sportowy Grażyna Czarnecka


FACEBOOK


TWITTER


INFORMACJE:


WWW: http://czarneckibus.pl

Telefon: +48 607566539

Miejscowość: Rogoźno

Adres: Za jeziorem 40

Kod pocztowy: 64-610

Źródła: http://czarneckibus.pl/


Dodano: 2022-03-20


Kto w Poznaniu oferuje przewozy autokarowe?


Organizując wyjazd integracyjny z firmy czy wycieczkę szkolną i potrzebując transportu, warto wybrać przedsiębiorstwo mające wieloletnie doświadczenie i oferujące podróżującym bezpieczeństwo, jak również komfortowe warunki jazdy. Wszystko to może zapewnić firma ze strony czarneckibus.pl istniejąca w branży przewozów pasażerskich od wielu lat. Ma ona zezwolenia od Ministerstwa Infrastruktury na przewozy osobowe krajowe i zagraniczne.

Współpracuje z klientami indywidualnymi, instytucjami i różnymi przedsiębiorstwami, potrzebującymi mniejszych lub większych pojazdów na:

  • różnego rodzaju imprezy,
  • szkolenia,
  • konferencje,
  • pielgrzymki,
  • wycieczki.

Tabor przedsiębiorstwa jest niezwykle bogaty i można w nim znaleźć pojazdy mieszczący od 9 do 63 osób. Są one komfortowo wyposażone i gwarantują przewożonym osobom bezpieczeństwo. Firma ta zatrudnia wykwalifikowanych kierowców z wysoką kulturą osobistą i wieloletnim doświadczeniem.

Firma dokłada wszelkich starań, aby wszystkie autobusy były w 100% sprawne, dlatego przechodzą one regularne badania techniczne, a przed samym wyjazdem są dodatkowo sprawdzane. Mają oczywiście wszystkie niezbędne ubezpieczenia, dlatego klient wynajmujący bus czy autokar może być pewien zarówno sprawności, jak i tego, że podróż przebiegała będzie bezpiecznie i w komfortowych warunkach.

Poza wynajmem busów i autobusów na wyjazdy w trasy krajowe, przedsiębiorstwo to organizuje też przejazdy autokarowe m.in. z Poznania za granicę. Przyjmuje zlecenia na przewozy pracownicze dla wielu zakładów pracy, które nie posiadają własnego taboru. Realizuje również regularne usługi na konkretnych trasach. 

Standard usług świadczonych przez tę firmę jest niezwykle wysoki i idealnie dostosowany do potrzeb każdego klienta. Aby nawiązać z nią współpracę, wystarczy skontaktować się z jej przedstawicielem, który zaoferuje atrakcyjne warunki. Na podanej stronie można znaleźć dane do kontaktu telefonicznego i e-mailowego, ale można też złożyć zapytanie ofertowe za pomocą zamieszczonego tam formularza.WYSTAW OPINIE:
Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Autor: Bianka Lis