TABUN Mikołaj Marciniak - JarajTo.pl


FACEBOOK


TWITTER





INFORMACJE:


WWW: https://jarajto.pl/

Telefon: +48883883259

Miejscowość: Chodzież

Adres: Podanin 50

Kod pocztowy: 64-800

Źródła: https://jarajto.pl/pl/c/Bletki-RAW/296/1/full/3/f_at_54_260/1


Dodano: 2022-06-30


Długie bletki - gdzie można je nabyć?


Bletki, nazywane bibułkami, to niewielkie kawałki papieru lub innego materiału, które są niezbędne do skręcania suszu konopnego bądź tytoniu. Trzymają go w ryzach, przekładają się na komfort palaczy i gwarantują właściwe warunki do utrzymania żaru. Odpowiednio dobrane chronią także przed efektem nierównomiernego spalania, dlatego ich wybór nie powinien być przypadkowy. Bibułki mogą nabywać osoby nieletnie, a ich cena zależy od materiału wykorzystanego podczas produkcji. Skręcanie jointów z ich wykorzystaniem wymaga wprawy, jednak można ją nabyć dość szybko. Podstawą jest dokładnie zmielony susz oraz filtry, zmniejszające ilość substancji smolistych przedostających się do organizmu.

W przypadku bletek ważne jest równomierne umieszczenie ziół. Aby nadać odpowiedni kształt tworzonym skrętom, należy chwycić bibułkę dwoma palcami za końcówki i zrolować jointa aż do momentu, gdy nie zacznie on przypominać swoim kształtem rulonu. Wielu palaczy decyduje się na bletki ryżowe, powstałe z prasowanego ryżu, które są bardzo cienkie i cechują się długim czasem spalania. Nie wpływają na smak suszu i nie nabierają wilgoci.

Niektórzy zamawiają także długie bletki konopne, tworzone z włókien konopnych o brązowym odcieniu, które są wytrzymałe i wygodne w użytkowaniu. Część z nich zostawia delikatnie drzewny posmak, choć nie jest to regułą. Na rynku występują także bletki z miazgi drzewnej oraz celulozy, których podstawą są włókna roślinne. To przezroczyste dodatki, dzięki którym jointy prezentują się estetycznie i cieszą oko. Są one sprzedawane w opakowaniach po kilka lub kilkanaście sztuk.

Te i wiele innych akcesoriów powstałych z myślą o palaczach zaprezentowano na witrynie jarajto.pl. Jest to adres przedsiębiorstwa gwarantującego profesjonalną obsługę, szybką wysyłkę zamówień, konkurencyjne ceny oraz szeroki wybór produktów z najwyższej półki. Poza bletkami ryżowymi, papierowymi czy konopnymi na uwagę zasługują także bonga szklane, młynki aluminiowe lub drewniane, zapalniczki oraz cybuchy, w których umieszcza się susz.







WYSTAW OPINIE:




Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Autor: Krzysztof Jankowski