PasCom Sp. z o.o.


FACEBOOK


TWITTER


INFORMACJE:


WWW: https://www.pascom.com.pl/

Telefon: 58 622 69 39

Miejscowość: Gdynia

Adres: Zwycięstwa 96/98

Kod pocztowy: 81-451

Źródła: https://www.pascom.com.pl/oferta/pascom-flota-ii/


Dodano: 2023-03-28


Programy do zarządzania flotą – co oferuje?


Specjalistyczne narzędzia komputerowe pomagają przedsiębiorstwom zarządzać flotą pojazdów, takich jak samochody osobowe czy ciężarówki. Świetnie sprawdzają się w firmach zajmujących się wynajmem pojazdów oraz transportem.

Istnieje wiele różnych programów do obsługi floty, które oferują różne funkcje. Należy do nich między innymi:

  • Śledzenie pojazdów: obserwowanie ruchu pojazdów na mapie w czasie rzeczywistym, co pomaga w zarządzaniu trasami, kontrolowaniu czasu pracy kierowców oraz unikaniu opóźnień i zatorów.

  • Zarządzanie kosztami: pomoc w obniżaniu kosztów związanych z eksploatacją pojazdów, w tym paliwa, ubezpieczeń, serwisów i napraw.

  • Planowanie konserwacji i serwisów: planowanie i śledzenie terminów konserwacji i serwisów, co pomaga w zapobieganiu awariom i wydłużeniu czasu użyteczności pojazdów.

  • Zarządzanie kierowcami: informacjami dotyczącymi kierowców, takimi jak ich kwalifikacje, certyfikaty i uprawnienia, dzięki czemu można upewnić się co do tego, że pracownicy spełniają wymagania prawne i przedsiębiorstwa.

  • Analiza danych: identyfikacja trendów i wzorców, które mogą pomóc w zoptymalizowaniu wykorzystania floty i redukcji kosztów.

Jednym z popularnych programów do zarządzania pojazdami jest PasCom Flota II, który występuje w czterech różnych wersjach: Standard, Wynajem, Carsharing oraz Transport. Każda z nich zapewnia inne możliwości, dostosowane do określonego zastosowania. Użytkownik może również włączać i wyłączać rozmaite funkcje, dzięki czemu aplikacja działa w oczekiwany sposób. Oprogramowanie można pobrać na telefon w formie aplikacji przeznaczonej do urządzenia z Androidem.

Przykładowe funkcjonalności, w jakie jest wyposażony program do zarządzania flotą, to moduł zawierający informacje na temat posiadanych zasobów, wyposażenia fabrycznego, umów, budżetu, obsługiwanych kontrahentów oraz limitów. Generowane raporty mogą być zapisane w różnych formatach. Firma PasCom stosuje sprawdzone systemy bezpieczeństwa, w tym zabezpieczenie za pomocą systemu haseł. Kupujący otrzymują pomoc w zakresie implementacji oprogramowania, w tym podręcznik, a także wsparcie internetowe ze strony helpdesku. Proponowane rozwiązanie informatyczne jest zintegrowane z wieloma innymi systemami, które dane przedsiębiorstwo wykorzystywało dotychczas – więcej informacji na ten temat znajduje się na stronie.WYSTAW OPINIE:
Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Autor: Justyna Marciniak