PHU "SANISILESIA"


FACEBOOK


TWITTER


INFORMACJE:


WWW: https://sanisilesia.pl

Telefon: 574 430 728

Miejscowość: Bobrowniki

Adres: Słowackiego 176

Kod pocztowy: 42-583

Źródła: https://sanisilesia.pl/bateria-zlewozmywakowa-linda-z-wyciagana-wylewka-kolor-zloty-p-564.html


Dodano: 2023-05-26


Do kuchni w jakim stylu pasuje złota bateria zlewozmywakowa?


Mówi się, że kuchnia jest sercem domu, dlatego wyposażając ją, warto zadać sobie trud wyszukania artykułów, które stworzą efektowną, harmonijną całość. Dotyczy to nie tylko mebli, koloru i rodzaju wykończenia ścian czy oświetlenia, ale również zlewozmywaka czy armatury. Każda osoba jest inna i wyróżnia się m.in. określonym poczuciem estetyki, oczekiwaniami i osobistymi preferencjami, dlatego na rynku można znaleźć armaturę w wielu stylach, kształtach i kolorach. Wystarczy tylko przejrzeć oferty dobrze zaopatrzonych sklepów. Największa oferta dostępna jest w Internecie, a wyboru można dokonać wygodnie i bez wychodzenia z domu.

Klientów pragnących uatrakcyjnić swoje pomieszczenie kuchenne i poszukujących nietuzinkowej armatury powinna zainteresować oferta firmy PHU Sanisilesia Marcin Szewczyk. Przedsiebiorstwo to od 2011 roku zajmuje się produkcją oraz sprzedażą artykułów kuchennych i łazienkowych dla najbardziej wymagających klientów. W jego ofercie można znaleźć mnóstwo wyrobów doskonałej jakości, starannie przemyślanych i zaprojektowanych zgodnie z obowiązującymi trendami, dostępnych w konkurencyjnej cenie.

Wśród najbardziej poszukiwanych produktów do kupienia w tym sklepie jest efektowna, elegancka i łatwa w utrzymaniu złota bateria zlewozmywakowa Linda. Jest to model, który sprawdzi się we wnętrzach stylowych i nowoczesnych. Cechuje się przede wszystkim:

  • oryginalnym wzornictwem,
  • funkcjonalnością,
  • estetycznym wyglądem,
  • łatwą pielęgnacją.

Wyposażono ją w obrotową, wyciąganą wylewkę z wężem z wytrzymałego na użytkowanie nylonu oraz w przełącznik strumienia wody. 

Jest to bateria jednouchwytowa, wykonana z mosiądzu. Ceramiczna głowica gwarantuje długie, bezawaryjne użytkowanie. Artykuł ten jest dostępny w komplecie z wężykami przyłączeniowymi, uszczelkami oraz zestawem montażowym. O wysokiej jakości baterii świadczy fakt, że producent udziela na nią 3-letniej gwarancji. Każdy klient znajdzie tam także syfon zlewozmywakowy ze złotym odpływem oraz zapewniający wygodę korek automatyczny typu Klik Klak w tym samym kolorze.

Należy dodać, że w ofercie producenta są również modele tej baterii w wielu innych modnych kolorach, a także nowoczesne baterie umywalkowe i wannowe o różnych, ciekawych kształtach. Asortyment obejmuje też inne akcesoria łazienkowe i kuchenne, w tym zlewozmywaki w wielu kolorach, także w odcieniach złota.WYSTAW OPINIE:
Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Autor: Justyna Marciniak